אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמנכ״לית משאבי האנוש של חברת ironSource מספרת להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה צילום: יח"צ

מיתוג מעסיק

סמנכ״לית משאבי האנוש של חברת ironSource מספרת להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה

התחרות על עובדים מוכשרים בענף ההייטק גוברת. במסגרת סדרת הראיונות של ערוץ הייטקיסט עם מנהלים בארגונים, מצאנו כי עבור טאלנטים, הבחירה במקום העבודה הבא מבוססת על הרבה מעבר לתלוש השכר. ראיון 60 מתוך 100 בסדרה; והפעם, דנה פרימו גרשון סמנכ״לית משאבי האנוש של חברת ironSource!

17.02.2019, 17:59 | בשיתוף מערכת הייטקיסט

1. דנה פרימו גרשון, מה מאפיין אתכם כארגון ואילו ערכים חרטתם על דגלכם?

אני חושבת שערכים זה What You Do, Not What You Say ואחד הדברים הבולטים אצלנו בחברה הוא קידום מבפנים, העובדים שלנו גדלים ומתפתחים מקצועית איתנו. אנחנו חברה שיש בה הרבה הזדמנויות, האנשים הבכירים אצלנו צמחו והתקדמו מתוך הארגון. דבר נוסף שמאפיין אותנו הוא "הדלת הפתוחה" של מייסדי החברה שמאוד נגישים ומעורבים ותמיד פתוחים לשמוע ולקבל דעות, רעיונות ופידבקים מהעובדים שנמצאים עימם באינטראקציה.

אנחנו רואים בעובדים שלנו כמנוע ההצלחה של החברה ולכן שמים את העובד במרכז ואוהבים להשקיע ברווחתו ובהתפתחותו המקצועית. עוד משהו שמאפיין אותנו הוא ״המשפחתיות״, אנחנו מייצרים חוויות משותפות רבות, גם ברמת החברה וגם בתוך החטיבות. המבנה של איירון סורס מורכב מארבע חטיבות מוצר מרכזיות. כל יחידה פועלת כסטארט אפ עם אוטונומיה משלה ב-R&D, ביזנס ואופרציה. ערך נוסף שאנחנו מעודדים הוא ה״חדשנות״, לדוגמא אחת לשנה אנחנו מקיימים האקתון בו אנחנו מזמינים את כל עובדי החברה לפתח מוצרים שיכולים להביא ערך עסקי או ערך לחיי העובדים באיירון סורס. במשך 24 שעות עובדי החברה לוקחים חלק בחגיגה של חדשנות, עובדים בצוותים מגוונים, מציגים את הפרויקטים שלהם מול כלל החברה וגם זוכים בפרסים.

2. אלו עובדים ״ירגישו בבית״ ויצליחו בארגון שלכם?

אנשים חיוביים, פרו אקטיביים, אג׳יליים שאוהבים טכנולוגיה ולהיות מחוברים לביזנס, סקרנים, אוטודידקטים עם אחריות אישית. אנשים שרוצים להתפתח מקצועית ולעבוד בסביבה דינמית וכיפית וכמובן עם Global Mindset, אנחנו חברה גלובלית עם תשעה משרדים בעולם ויש אינטראקציה עם המשרדים שלנו ברחבי העולם וגם עם הלקוחות הבינלאומיים.

3. כיצד אתם עוזרים לעובדים להצליח בארגון ולפתח את הקריירה שלהם?

אנחנו משקיעים בתהליך הפיתוח המקצועי והאישי של העובדים שלנו החל מיומם הראשון בחברה. עבור עובד שמצטרף לחברה נבנית הדרכה מקצועית ותוכנית כניסה לתפקיד. קורסים מקצועיים וכנסי למידה הם חלק משגרת הלמידה והפיתוח המקצועי באיירון סורס. עובדי ה-R&D שלנו משתלבים בקורסים מתקדמים לפיתוח בתחומים כמו Machine Learning, Big Data וכדומה. עובדים בתחום הביזנס משתתפים בהכשרות בנושא ניהול משא ומתן, עמידה מול קהל ומיומנויות בינאישיות. בנוסף, במסגרת האקדמיה הפנימית שבנינו בתוך איירון סורס, העובדים שלנו מרצים ומעבירים קורסים והכשרות עבור עובדים אחרים, וכך אנחנו מעודדים תרבות של למידה מתמדת ושיתוף ידע. אנחנו מאמינים שהעשרה והרחבה של סל היכולות חשובה לצמיחה ופיתוח. לכן אחת לחודשיים אנחנו מקיימים הרצאות העשרה בסגנון "טד" במגוון רחב של תחומים, מסיפורים אישיים מעוררי השראה ועד מחשבים קוונטיים. בנוסף, אנחנו מנגישים את מיטב פלטפורמות הלמידה שמציעה הרשת בחינם לכולם.

4. אילו אירועים / פעילויות החברה מקיימת לטובת העובדים?

בימינו עם הסמארטפון כשאנשים מחוברים כל הזמן לעבודה, חשוב לנו להוביל מהלך ולתמוך באיזון בין הבית לעבודה. אנחנו מכירים בצרכים של העובדים שלנו מחוץ לעבודה, כמו משפחה, חברים ופנאי, ולכן יזמנו את סופי השבוע הארוכים – "ironWeekend". המשמעות היא, שהחלטנו לסגור את פעילות המשרדים למספר ימי ראשון שנקבעו מראש לאורך השנה, כדי לאפשר לעובדים לאזן יותר בין שעות העבודה לפנאי. שמחנו לגלות שחלק מהעובדים בחרו להעביר את היום הזה יחד עם חברים מהמשרד, אולי זה קשור לכך שהחברים מהמשרד הם חברים שהם הביאו מהבית :)

באיירון סורס יש מספר אירועים גדולים במהלך השנה, מסיבות חברה מושקעות, נופשים בארץ ובחו"ל, Happy hours מושקעים עם קונספטים מגוונים, ימי גיבוש לכלל הצוותים והמחלקות עם פעילויות שונות בחברה לאורך השנה. אנחנו מציינים ימי הולדת, Work anniversary ומייצרים חוויות ששוברות את השגרה היומיומית.

דנה פרימו גרשון סמנכ״לית משאבי אנוש , צילום: נמרוד פישר דנה פרימו גרשון סמנכ״לית משאבי אנוש | צילום: נמרוד פישר דנה פרימו גרשון סמנכ״לית משאבי אנוש , צילום: נמרוד פישר

יצרנו קבוצת מיקוד של עובדים מהארגון וכך אנחנו פתוחים לרעיונות חדשים וגם מבקרים את עצמנו. כמו כן אנחנו מנגישים לעובדים שירותים עד המשרד – כאלה שהם מתקשים להגיע אליהם ביום יום, כמו חברה שנותנת שירותי טיפוח, חנות מוצרים אונליין שהמשלוחים שלה מגיעים עד המשרד, מספרה, תמיכה בשיעורי ספורט במשרד, הטבות ועוד.

אנחנו מציינים בחברה את כלל החגים והמועדים עם מתנות ואירועים. אנחנו תמיד מנסים לרגש בדברים הקטנים והגדולים כאחד, תמיד יש מחווה לעובדים שהתחתנו או שנולד להם ילד. אנחנו תומכים בכל אירוע אישי ומנסים להיות שם תמיד בשביל העובדים שלנו. בנוסף אנחנו מאפשרים לאבות טריים לקחת שבועיים חופש על חשבון המערכת כדי לתמוך ולהיות לאחר הלידה בבית.

5. מה החזון שלכם בכל הקשור לאנשים שעובדים בחברה?

אנחנו אוהבים לראות את האנשים שלנו מתפתחים בתוך החברה גם אנכית וגם רוחבית. יש אצלנו גם ניוד פנימי חזק בין החטיבות השונות בחברה שזה יתרון מדהים לאנשים שרוצים לחוות טכנולוגיות אחרות, ביזנס חדש ועדיין להישאר חלק מאיירון סורס.

6. מה מאפיין את העובדים והמנהלים בארגון שלכם? אילו אנשים אתם מחפשים?

אנשים שהם קודם כל אנשים טובים, חיוביים שנעים להיות במחיצתם, שאפתניים ומלאי מוטיבציה שאוהבים את מה שהם עושים ומחפשים ללמוד ולהתפתח. ואגב, אנחנו מגייסים :)

בואו להכיר אותנו לעומק ולהתעדכן במשרות הפתוחות שלנו באתר הקריירה שלנו בהייטקיסט.

הייטקיסט פלטפורמת מיתוג המעסיק החדשה והיוקרתית לענף ההייטק בישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות