אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמנכ״לית משאבי האנוש של חברת Credorax בישראל, מספרת להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה צילום:דני כיתרי

מיתוג מעסיק

סמנכ״לית משאבי האנוש של חברת Credorax בישראל, מספרת להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה

התחרות על עובדים מוכשרים בענף ההייטק גוברת. במסגרת סדרת הראיונות של ערוץ הייטקיסט עם מנהלים בארגונים, מצאנו כי עבור טאלנטים, הבחירה במקום העבודה הבא מבוססת על הרבה מעבר לתלוש השכר. ראיון 54 מתוך 100 בסדרה; והפעם, גליה בר שלום, סמנכ״לית משאבי האנוש של חברת Credorax בישראל!

28.01.2019, 16:32 | בשיתוף מערכת הייטקיסט

1. גליה בר שלום, מה מאפיין אתכם כארגון ואילו ערכים חרטתם על דגלכם?

אנחנו משתייכים לענף הפינטק שצומח בשנים האחרונות בתעשיית ההיי-טק הישראלית. אנחנו פועלים בעיקר באירופה, לעומת רוב החברות שפונות בעיקר לשוק האמריקאי. בתוך כך, מצליחה Credorax להישאר חברה חדשנית וטכנולוגית, כמיטב המסורת בתעשיית ההיי-טק הישראלית, ובד בבד מתאימה את עצמה לרגולציה האירופאית בתחום הבנקאות והתשלומים. אנחנו מצטיינים בתחום התשלומים המקוונים (eCommerce) וקצב הצמיחה שלנו כסולק הוא אחד מהגדולים באירופה. יחד עם זאת הצלחנו לשמור על האופי הסטארטאפיסטי והדינאמי שלנו למשל, היינו הבנק הראשון באזור היורו שהעלה את הפלטפורמה הבנקאית שלו לענן.

אנחנו פועלים בצורה אסטרטגית לייצר חדשנות בכל רובד של הפעילות שלנו – יש בחברה מימוש מוצלח של טכנולוגיות הבינה המלאכותית, תשתית BI מהמתקדמות בתחום, צוות הפיתוח שלנו מיישם בימים אלה את הדור הבא של המערכות על בסיס Kafka, וכו'.

במקביל אנחנו משתתפים בגופים בינלאומיים כמו ארגון הסטנדרטים האירופי Berlin Group וגם משקיעים בשיתוף פעולה עם האקדמיה הישראלית. קצב העבודה ואופי העבודה שלנו הם שמייחדים אותנו, והעובדים שלנו יודעים שהאחריות מוטלת על כתפיהם, כי, כמו שכולנו יודעים, עולם ה-eCommerce לא נח לרגע. זו גם הסיבה שחשוב לנו שהעובדים ב-Credorax ימשיכו להתפתח מבחינה אישית כל הזמן. זה בא לידי ביטוי בכך שאנחנו מקדמים אורח חיים בריא מצד אחד, ומטפחים את המקצועיות ברמה האישית מהצד השני. המטבח שלנו מצוייד באוכל בריא, אנו מקדמים פעילויות פנאי לרווחת העובדים (למשל, קבוצת הריצה שלנו) .

2. אלו עובדים ״ירגישו בבית״ ויצליחו בארגון שלכם?

העובדים שלנו הם סקרנים, אוהבים אתגרים, נהנים מקצב עשייה מהיר ונמשכים לפתרון בעיות מורכבות בעולמות הפינטק. Credorax היא חברה פורצת דרך בעולמות המסחר האלקטרוני, בפיתוח פלטפורמת סליקה חכמה ובנקאות בענן. אנחנו מחפשים אנשים חכמים שיתנו ערך מוסף בתוך צוותי העבודה, ויסייעו לנו בפיתוח מוצרים ושירותים שייצרו ערך ללקוחותינו.

3. כיצד אתם עוזרים לעובדים להצליח בארגון ולפתח את הקריירה שלהם?

Credorax היא ארגון לומד. חשוב לנו שהעובדים שלנו יהיו הטובים ביותר בתחומם וימשיכו להוביל במקצועיות ובהנאה. לכן יש אצלנו תוכנית פיתוח לכל העובדים המצטיינים שלנו. הגמישות מתבטאת גם בתהליכי פיתוח וקידום והם מותאמים באופן אישי לכל עובד ועובדת בהתאם ליכולות ולרצונות שלו או שלה וכמובן בהתאם לצרכי הארגון. התפתחות מקצועית יכולה להיות צמיחה בתוך התפקיד, מעבר לתפקידי מפתח אחרים בחברה וקידום לניהול צוות ומעלה. בנוסף, העובדים שלנו מקבלים הכשרות מקצועיות במגוון תחומים: טכנולוגיה, שפות קוד שונות, אבטחת מידע, ניהול ועוד. אנחנו פתוחים לרעיונות חדשים ומוכנים להשקיע בכל מה שהעובדים שלנו זקוקים לו, על מנת שימשיכו להיות הטובים ביותר בתחומם.

4. אילו אירועים / פעילויות החברה מקיימת לטובת העובדים?

אנחנו מאמינים שחשוב לאזן בין עבודה לפנאי, ויודעים שעובדים שנהנים יחד גם עובדים טוב יותר ביחד. אנחנו עורכים מיט-אפים, טיולים ומסיבות, נפגשים ל-Happy Hour ומקפידים על פעילויות שיש להן משמעות לעובדים. אנחנו גם שמים דגש על פעילויות של תרומה לקהילה: החברה אימצה פנימייה לילדים והעובדים שלנו מתנדבים בה באופן קבוע. אנחנו מסייעים באירועים בפנימייה, הקמנו חדר מוסיקה ומעבדת מחשבים. החלום שלנו הוא לטפח את בוגרי הפנימייה להיות עובדי Credorax בעתיד הרחוק. זו תהיה סגירת מעגל מקסימה.

גליה בר שלום, צילום:דני כיתרי גליה בר שלום | צילום:דני כיתרי גליה בר שלום, צילום:דני כיתרי

5. מה החזון שלכם בכל הקשור לאנשים שעובדים בחברה?

אנחנו מאמינים שלכל העובדים ב-Credorax יש תפקיד חשוב בבניית החברה. אין תפקיד אחד שהוא חשוב יותר מהשני; כולם נותנים שירות מעולה לכולם. החזון שלנו הוא ליצור ארגון שכיף לעבוד בו כי יש בו עשייה אמיתית לצד גיבוש והווי חברתי, יצירה ובית לביטוי העצמי של כל עובד. כשכיף לך לבוא בבוקר לעבודה, אז קל לך להיות עובד מצטיין, שבאמת תורם לכך שהמוצרים והשירותים של החברה יהיו יותר טובים. בשל שיתוף הפעולה והריצה קדימה ביחד קל לפתור בעיות ולתת מקסימום ערך מוסף ללקוחותינו.

6. כיצד נראה יום העבודה בארגון?

השגרה לא כל כך קיימת אצלנו, אנו חברה דינאמית וגמישה שמגיבה מהר הן לצרכי הלקוחות והן לצרכי השוק בכלל. הגמישות באה לידי ביטוי בכל התחומים: באיך יום העבודה שלנו נראה, בשעות העבודה ובניהול תהליכים. אנחנו מאמינים ב-Open Space שעוזר לייצר שקיפות לשיתופי הפעולה בין הצוותים ויוצר אווירה של עשייה שהיא מהנה.

7. מה מאפיין את העובדים והמנהלים בארגון שלכם? אילו אנשים אתם מחפשים?

מעבר להיותם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם, העובדים ב-Credorax הם חכמים, יצירתיים ובעלי תחומי עניין מגוונים. הכוח שלנו טמון בגיוון ובעושר האנושי, זה מה שמניע את האנרגיה והיצירתיות גם למוצרים שלנו וזה מה שמייחד אותנו. אנחנו מחפשים עובדים סקרנים ויוזמים שאוהבים לפתור בעיות מורכבות ולקחת חלק בבנייה של משהו גדול באמת, אנשים שלא מהססים להיכנס לתחום שלא הכירו לעומק, ללמוד אותו להצליח בו. עובדים חרוצים, "שחקני נשמה", שמחפשים חדשנות, גמישות ואקשן בעבודתם. אנחנו מאמינים בפתיחות, ובחברה קיימת מדיניות של דלת פתוחה, כך שכל עובד עם רעיון חדשני או סוגיה מורכבת תמיד ימצא אוזן קשבת בהנהלה.

בואו להכיר אותנו לעומק ולהתעדכן במשרות הפתוחות שלנו באתר הקריירה שלנו בהייטקיסט.

הייטקיסט פלטפורמת מיתוג המעסיק החדשה והיוקרתית לענף ההייטק בישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות