אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סיסמת הבחירות של גנץ: "ישראל לפני הכל", מזכירה את סיסמתו של ז'קי לוי

בחירות 2019

סיסמת הבחירות של גנץ: "ישראל לפני הכל", מזכירה את סיסמתו של ז'קי לוי

גנץ אומר בסרטון שעלה באתר הפייסבוק של מפלגתו כי "תצטרפו אלי ונצא לדרך חדשה כי צריך אחרת ונעשה אחרת". בתום הסרטון הוא מוסיף בהומור: "נראה לי שדיברתי יותר מדי"

17.01.2019, 13:30 | צבי זרחיה

בני גנץ, יו"ר מפלגת "חוסן לישראל", השיק היום (ה') את הקמפיין הדיגיטלי של המפלגה עם הסיסמה "ישראל לפני הכל". הסיסמא דומה לזו שבה השתמש ז'קי לוי בבחירות האחרונות לראשות עיריית בית שאן: "בית שאן לפני הכל". לוי, שכיהן בכנסת האחרונה, זכה בבחירות וחזר לכהן כראש העירייה.

קראו עוד בכלכליסט

הסיסמה של גנץ נבחרה על ידי צוות הקמפיין שלו שאותו מובילים איתי בן חורין, טל אלכסנדורביץ ורונן צור. תמונתו של גנץ מופיעה על רקע עץ זית כדי להדגיש את עברו הביטחוני כרמטכ"ל ואיש צבא. לאחר שהקמפיין עלה לאתר המפלגה - האתר קרס. במפלגה הוצבו טלפניות שקיבלו טלפונים רבים.

סיסמתו של ז סיסמתו של ז'קי לוי וסיסמתו של גנץ סיסמתו של ז

גנץ אומר בסרטון שהועלה באתר הפייסבוק של מפלגתו כי "בשבילי ישראל היא לפני הכל. תצטרפו אלי ונצא לדרך חדשה כי צריך אחרת ונעשה אחרת". גנץ, שעד כה לא התראיין, מסיים את הסרטון באומרו בהומר: "נראה לי שדיברתי יותר מדי"

לפי הסקרים האחרונים מקבלת "חוסן לישראל" בין 12 ל-13 מנדטים.

את הסיסמה של לוי הגה רון ירקוני - ששימש כיועץ התקשורת שלו, בשיתוף מאור אביגל ממשרד איי טים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
קצת קומי, נראה כמו משהו שארץ נהדרת עשו
זה אמיתי? השימוש המוגזם בירוק זית ובמגן דוד מלא (חיל האוויר-ish), נראה כמו הלצה צה"לית. ובכלל, כאילו לא מאסנו ממפלגות חדשות כל בחירות שמחזיקות בקושי קדנציה, הצעצוע הזה או שהוא יצא לאוויר העולם מהר מדיי (חודש אחרי, האתר והעמודים שלה במדיות החברתיות ריקים), או שהוא פשוט חצי אפוי וכזה יישאר... כך או כך, מאד חסר חזון...
ארז  |  17.01.19
לכל התגובות