אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שקד: "יש נגדי מתקפה שקרית ומסיתה, בכוונתי לכהן כשרת המשפטים עוד 4 שנים" צילום: עמית שעל

שקד: "יש נגדי מתקפה שקרית ומסיתה, בכוונתי לכהן כשרת המשפטים עוד 4 שנים"

שרת המשפטים: "ח"כיות מהשמאל מנצלות את הפרשה האחרונה לקמפיין פוליטי אישי ומכוער"; ח"כ שלי יחימוביץ': "במקום להכות על חטא, לעשות חשבון נפש, ולהתנצל על חלקה בהאדרתו של אפי נוה ובהפקדת כוח בלתי מרוסן בידיו, עושה השרה שקד מה שהיא מיטיבה לעשות - תוקפת"

17.01.2019, 18:04 | שירות כלכליסט

שרת המשפטים איילת שקד הגיבה הערב לפרשת "המין והמינויים המשפטיים" שבה חשוד אפי נוה, ראש לשכת עורכי הדין שהתפטר היום.

בסמינריון משפט עברי לזכר ד"ר יעקב ויינרוט במלון דן בירושלים אמרה שקד: "בימים האחרונים יש נגדי מתקפה משולחת רסן, שקרית ומסיתה, האשמות שווא ובדיות. אבל המתקפה המאכזבת מכולן היא המתקפה מצד ח"כיות מהשמאל. כאלה שעבדתי איתן בכנסת יומיום בצורה ישרה, הגונה. הן מכירות אותי היטב. אנחנו חלוקות אידיאולוגית, אבל ראיתי בהן חברות לעבודה. כולן נשים. וזו האכזבה שלי.

"הן מנצלות את הפרשה האחרונה לקמפיין פוליטי אישי ומכוער. המתקפות הפוליטיות משמאל לא ירפו את ידי. אני מתכוונת לכהן כשרת משפטים ארבע שנים נוספות עד שאשלים את המהפכה שבה התחלתי".

יו"ר האופוזיציה ח"כ שלי יחימוביץ', מסרה בתגובה: "מצער אך צפוי שבמקום להכות על חטא, לעשות חשבון נפש, ולהתנצל על חלקה בהאדרתו של אפי נוה ובהפקדת כוח בלתי מרוסן בידיו – עושה השרה שקד מה שהיא מיטיבה לעשות: תוקפת. אבל הכתם נשאר על הקיר והוא לא ימחה. גם הציפייה שלה מחברות כנסת נשים שלא לתקוף אותה רק בשל היותה אשה, מעידה על תפיסה משובשת של תפקידן של נשים בעולם האידיאולוגי והפוליטי".

שקד, צילום: עמית שעל שקד | צילום: עמית שעל שקד, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות