אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנדלבליט לנתניהו: ממשיך כרגיל למרות הבחירות, מוכן לפגישה עם פרקליטיך צילום: אלכס קולומויסקי, אוהד צויגנברג

מנדלבליט לנתניהו: ממשיך כרגיל למרות הבחירות, מוכן לפגישה עם פרקליטיך

במכתב ששוגר מטעם מנדלבליט לבא כוחו של ראש הממשלה נאמר כי "תהליך העבודה על תיקי החקירה הנוגעים לראש הממשלה, שהחל עוד לפני ההחלטה להקדים את הבחירות, נמשך כסדרו ומתנהל כמתוכנן". מנדלבליט הודיע כי ייפגש עם פרקליטו של נתניהו בשבוע הבא

17.01.2019, 19:38 | טובה צימוקי
היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט דחה הערב (ה') את בקשת נתניהו שלא יקבל החלטה בעניין חקירותיו בתקופת הבחירות. עם זאת, הדגיש היועץ כי הוא מוכן להיפגש עם פרקליטו של נתניהו, עו"ד נבות תל צור, בשבוע הבא.

במכתב ששוגר מטעם היועץ המשפטי לממשלה, נמסר כי "תהליך העבודה על תיקי החקירה הנוגעים לראש הממשלה, שהחל עוד לפני ההחלטה להקדים את הבחירות, נמשך כסדרו ומתנהל כמתוכנן. בתוך כך, נאות היועץ המשפטי לממשלה לקיים בשבוע הבא פגישה עם באי כוח של ראש הממשלה בעניין זה, על פי בקשתם".

"הריני לשוב ולהבהיר כי חומר החקירה בנוגע לכלל תיקי החקירה המכונים 'תיק 1000', 'תיק 2000' ו'תיק 4000', הועבר לגורמי התביעה. ביחס ל'תיק 1000' ו'תיק 2000' הועברו החומרים בחודש פברואר 2018, אולם בעקבות השלמות חקירה מהותיות שנערכו - הועברו חומרים נוספים בחודשים ספטמבר ונובמבר 2018 בהתאמה. ב'תיק 4000 הועברו חומרי החקירה בתחילת חודש דצמבר 2018'", נכתב.

עוד נמסר לפרקליטו של נתניהו, כי "כאמור, ככל שלאחר השלמת בחינת חומרי החקירה, יחליט היועץ המשפטי לממשלה לשקול להעמיד לדין את מרשך, הרי שאז תוזמן לשטוח את טענותיו באשר לאפשרות העמדתו לדין כמקובל, בטרם תתקבל החלטה סופית. במסגרת זאת תועמד לרשות מרשך ליבת חומר החקירה".

  
מנדלבליט ונתניהו, צילום: אלכס קולומויסקי, אוהד צויגנברג מנדלבליט ונתניהו | צילום: אלכס קולומויסקי, אוהד צויגנברג מנדלבליט ונתניהו, צילום: אלכס קולומויסקי, אוהד צויגנברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
מנדלבליט
מנדלבליט-אומץ החלטה נחישות וביטחון עצמי-זה לא מקבלים .זה מיישמים בכוח האישיות. אל תחת .קודמים לך כולל שמגר וברק העזו. תפוס אומץ .אני יודע שאתה חלש ולא אמיץ והססן וכיוב-אבל זו הזדמנות חייך לקבל שינוי דרמטי-תהיה אמיץ ותיראה שייקל לך. הגש טיוטת כתבי אישום עד 15.2 השנה,הכי חזקים שיש ובלי מורא ב-3 פרשיות שוחד והפרת אמונים. וזכית בכבוד של מי שנחשבים,כולל אביך ז"ל המשקיף עליך משמיים ומקווה שלא תבייש אותו.
ירמיהו r  |  17.01.19