אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טוגדר נזכרה להוציא את שמלצר מבעלי העניין צילום: אסף לב

טוגדר נזכרה להוציא את שמלצר מבעלי העניין

חברת הקנאביס דיווחה שמייסד קבוצת שלמה חדל להיות בעל עניין, שבעה חודשים וחצי אחרי שבוצעה וארבע שנים וחצי לאחר מותו

21.01.2019, 09:03 | צלי גרינברג

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

טוגדר פארמה, שנסחרת בבורסה בתל אביב ופועלת בתחום הקנאביס הרפואי, דיווחה לבורסה שמייסד קבוצת שלמה, שלמה שמלצר, שהיה בעל מניות בה, חדל להיות בעל עניין  

קראו עוד בכלכליסט

דיווח החברה מגיע שבעה חודשים חודשים וחצי לאחר שחדל להיות בעל עניין וארבע שנים וחצי שנים לאחר מות שמלצר. זאת, לאחר שעורך הדין של החברה הבחין כי שמלצר עדיין ברשימת בעלי העניין, בחברה, שנסחרת לפי שווי של 230 מיליון שקל.

החברה פנתה לבורסה בבקשה להורידו מרשימת בעלי העניין, אך לטענתה נמסר לה כי עליה להגיש לפני כן דיווח רשמי בנושא. שמלצר הופיע ברשימת בעלי העניין מאז הפיכתו לכזה, ושמו עדיין לא הוסר מהרשימה. בחברה כנראה לא הוציאו את הדיווח הנדרש לאחר מכירת האחזקות, ולכן שמלצר לא הוסר מרשימת בעלי העניין. מטוגדר נמסר: "הדיווח טכני, ויצא בהתאם להנחיית היועצים המשפטיים של החברה".

טוגדר הציגה בשבוע שעבר את החממות שלה, באזור חוף אשקלון. החממות אמנם היו ריקות מאדמה ושתילים, אך זה לא מפריע לחברה לנפנף במזכרי הבנות והסכמים לייצור וגידול הצמח. במהלך סיור שערכה החברה בהן, אמר המנכ"ל ניסים ברכה ל"כלכליסט", כי "מאינדיקציות שאנו מקבלים, בישיבת הממשלה הקרובה יעלה הנושא של אישור יצוא מישראל של קנאביס רפואי". אלא שגם אתמול לא התקיימה ישיבת ממשלה כדי לאשר את הנושא, שכן ראש הממשלה נמצא בצ'אד.

שלמה שמלצר, צילום: אוראל כהן שלמה שמלצר | צילום: אוראל כהן שלמה שמלצר, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות