אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המשרד של עו"ד שלמה נס מתמזג עם משרד דורון-טיקוצקי ושות' צילום: סיגל סבן

המשרד של עו"ד שלמה נס מתמזג עם משרד דורון-טיקוצקי ושות'

עו"ד שלמה נס, שנחשב לאחד המפרקים הבכירים בישראל, ממזג את פעילות משרדו עם המשרד המסחרי של אלי דורון וירון טיקוצקי. המשרד צפוי לכלול מעל ל-100 עורכי דין

21.01.2019, 11:41 | ענת רואה

עו"ד שלמה נס ממזג את משרדו עם משרד עורכי הדין דורון טיקוצקי קנטור גוטמן ועמית גרוס – כך נודע לכלכליסט.

 

נס, עו"ד ורו"ח בהכשרתו, נחשב לאחד מעורכי הדין הבכירים בתחום חדלות הפרעון. בנובמבר 2018 מונה נס כנאמן של אגודת הקו-אופ. משרדו של נס צבר מוניטין בעיקר בתחום הבראת החברות ורבים מיוצאי המשרד נחשבים לבעלי המקצוע מהמוצלחים בתחום. בשנים האחרונות נפרד נס משני שותפיו הקודמים, רו"ח חיים קמיל ועו"ד עמית לדרמן, ובדק את האפשרות להתמזג עם משרד מסחרי גדול יחסית.

מימין- עורכי הדין אלי דורון, שלמה נס וירון טיקוצקי, צילום: סיגל סבן מימין- עורכי הדין אלי דורון, שלמה נס וירון טיקוצקי | צילום: סיגל סבן מימין- עורכי הדין אלי דורון, שלמה נס וירון טיקוצקי, צילום: סיגל סבן

בראש הפירמה הממוזגת יעמדו עורכי הדין: אלי דורון, ירון טיקוצקי, רונן קנטור, עמית גרוס ושלמה נס, ולפי הנמסר המשרד הממוזג יכלול למעלה מ-100 עורכי דין. עו"ד אלי דורון ועו"ד ורו"ח ירון טיקוצקי מייסדי המשרד מסרו הבוקר הודעה משותפת ביחד עם עו"ד נס עם איחוד הפירמות וזאת לאחר שיחות שנערכו בחודשים האחרונים בין הצדדים.

עו"ד נס אמר: "האיחוד מהווה אבן דרך משמעותית עבור כולנו ועבור הלקוחות שיזכו לשירות מקצועי, חדשני והכי טוב בארץ, עם שתי פירמות מובילות בשוק הישראלי, במגוון גדול של תחומים מסורתיים ומודרניים".

עו"ד אלי דורון, שותף ומייסד הפירמה מסר: "פירמת דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, עמית גרוס ושות' הנה אחת המובילות בישראל במגוון תחומים כגון מיסוי, נדל"ן, התחדשות העירונית, דיני עבודה והגירה, מיזוגים ורכישות ושוק ההון. האיחוד בין המשרדים ייתן מענה נרחב ללקוחות המשרד המאוחד במגוון תחומים המשלימים האחד את השני. אני מברך על המהלך, ומצפה לדרך ארוכה ומשותפת יחד".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

2 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
הייתי נזהר מהם בשימוש בהם בתחום המשפחה בייחוד מעו"ד דוד רוזן (חלק א')
יש להם אחד דוד רוזן, עורך דין, שנתנו לו לנהל את מחלקת משפחה, שמבייש את הפירמה הזו ותאמינו לי שזה מניסיון. עורכי דין טובים יודעים ללמוד את מצב העניינים, לנתח אותו ולפעול בכל האמצעים הכשרים כדי לנסות להשיג את המיטב עבור הלקוח שלהם. הוא מעורכי הדין שלדעתי מבזים את המקצוע. ראשית, הוא נוקט בטקטיקה של ניהול דיון באמצעות צעקות והפרעות בלתי פוסקות, עד שהשופטים כמעט מוציאים אותו מהדיון וכל זה בלי להציג טיעונים אמיתיים. שנית, הוא לא בוחל בשקרים בבית המשפט ובייחוד לשופטים, כן כאלו שנתפסים בקלות, הוא לא בוחל בהגשת תצהירים שעליהם לא החתים את הלקוחות פנים מול פנים וגם לא על תצהירים שקריים !!! כאלו שהוא יודע בוודאות שכתובים שם שקרים.
סביון  |  21.01.19