אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סקודה תציג רכב כביש שטח קטן בתערוכת ג'נבה הקרובה צילום: שאטרסטוק

סקודה תציג רכב כביש שטח קטן בתערוכת ג'נבה הקרובה

עפ"י סקודה, הכביש שטח החדש יוצג בתערוכת ג'נבה שתתקיים בחודש מרץ הקרוב. פרט לעובדה שמדובר ברכב שיצויד במערכות בטיחות אקטיביות

22.01.2019, 10:59 | תומר גנון

סקודה נערכת להצגת רכב כביש שטח קטן, שימוצב מתחת לסקודה קארוק. עד כה לא היה לסקודה מתחרה בפלח שוק זה, בו פעילים כיום רוב יצרני הרכב האירופים.

על פי סקודה, הכביש שטח החדש יוצג בתערוכת ג'נבה שתתקיים בחודש מרץ הקרוב. סקודה עצמה טרם חשפה מידע אודות הרכב, פרט לעובדה שמדובר ברכב שיצויד במערכות בטיחות אקטיביות. את אירוע השקת הרכב האחרון שביצעה סקודה, לפני כחודש וחצי, של סקודה סקאלה החדשה, בחרה היצרנית לקיים בפעם הראשונה בישראל, לא מעט הודות לקשריה של סקודה העולמית עם תעשיית האוטו טק הישראלית, באמצעות סקודה דיגילאבס בה שותפות אלייד, החברה האם של צ'מפיון מוטורס וסקודה עצמה.

על פי פרסומיה של סקודה, רכב הכביש שטח החדש צפוי להיות רכב הכביש שטח השני בהיקף מכירותיו, אחרי סקודה קארוק. הכביש שטח החדש, ששמו טרם הוכרז, יתבסס ככל הנראה על פלטפורמת ה-MQB המוכרת של היצרנית, עליה מבוסס גם סיאט ארונה.

סקודה קארוק. הכי פופלרית של סקודה, צילום: יצרן סקודה קארוק. הכי פופלרית של סקודה | צילום: יצרן סקודה קארוק. הכי פופלרית של סקודה, צילום: יצרן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות