אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Varada גייסה 7.5 מיליון דולר

חברת Varada גייסה 7.5 מיליון דולר

החברה פיתחה טכנולוגיה שמאפשרת לארגונים להפיק תובנות מהמידע שבידיהם, ללא צורך בהקמת תשתית יקרה. את סבב הגיוס הובילה קרן לייטספיד ונצ'ר פרטנרס והשתתפו בו משקיעי ואראדה הקיימים

23.01.2019, 16:04 | הגר רבט

חברת ואראדה (Varada) הודיעה היום (ד') על הרחבת סבב הסיד שלה לל-7.5 מיליון דולר; את הסבב הובילה קרן לייטספיד ונצ'ר פרטנרס ולקחו בו חלק המשקיעים הקיימים של החברה - StageOne ונצ'רס ו-F2 Capital.

קראו עוד בכלכליסט

ואראדה נוסדה ב-2017 בידי טל בן משה, רומן ויינברנד ודוד קראקוב, יוצאי XtremIO (שנרכשה על ידי Dell EMC), במטרה לבנות תשתית נתונים חדשה שתעניק לעוסקים בדאטה שליטה מלאה על הביצועים, העלויות והגמישות.

ערן ואנונו, מנכ"ל החברה ערן ואנונו, מנכ"ל החברה ערן ואנונו, מנכ"ל החברה

היקף הדאטה שנוצר מדי יום בארגונים גדולים גדל באופן אקספוננציאלי, אך מרבית הערך הטמון במידע אינו מנוצל, בגלל ההשקעה הגדולה הכרוכה ביצירת התשתית הדרושה, הכנת הנתונים ופישוט הגישה אליהם. במקביל, הארכיטקטורה של רוב תשתיות הנתונים, שתפקידן להתמודד עם אתגרים אלה, מבוססת על חומרה מיושנת. אחד מפתרונות האחסון המובילים היום לביג דאטה הוא זה של 'אגמי נתונים' (Data Lakes) בענן. הפתרון של ואראדה מציע שכבת אנליזה שמאפשרת למומחה הדאטה להגדיר כל מערך נתונים ישירות באגם ולנתח אותו באופן מיידי ואינטראקטיבי באמצעות SQL או כלי בינה עסקית ללא צורך בהכנה או מידול של נתונים. הטכנולוגיה של ואראדה מאפשרת לספק אנליטיקת ביג דאטה בכל ממד וסכמה, ישירות על אגמי נתונים בסדרי גודל של פטה-בייט. 

ערן ואנונו, מייסד משותף ומנכ"ל ואראדה, מסר: "אנו מכירים היטב את ההתמודדות היומיומית של צוותי דאטה, שדרישות עסקיות משתנות מוצבות להם כל הזמן, ולעיתים קרובות הם נאלצים להתפשר על איכות העבודה שלהם. כמי שהוביל במשך כשני עשורים ארגוני דאטה גלובליים, אני יודע לזהות את הערך העצום של ואראדה, שמציעה לארגונים גדולים פתרון לבעיות שמטרידות מנהלי טכנולוגיה רבים".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות