אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חילופי מנכ"לים ב-888: איתי פריברגר עוזב, איתי פזנר יחליפו

חילופי מנכ"לים ב-888: איתי פריברגר עוזב, איתי פזנר יחליפו

פזנר כיהן בשנתיים האחרונות כסמנכ"ל התפעול של חברת ההימורים; המנכ"ל היוצא פריברגר ימשיך לכהן כדירקטור בחברה לתקופה של עד 12 חודשים

24.01.2019, 10:02 | אמיר רוזנבאום

חילוף בצמרת חברת ההימורים הישראלית 888: דירקטוריון החברה הודיע היום (ה') על מינויו של איתי פזנר לתפקיד המנכ"ל במקומו של איתי פריברגר שהחליט לעזוב את תפקידו.

קראו עוד בכלכליסט

פזנר כיהן בשנתיים האחרונות כסמנכ"ל התפעול של חברת ההימורים, ומתוך 17 השנים שלו בחברה הוא כיהן בין היתר כסמנכ"ל בכיר של חטיבת ה-B2C.

המנכ"ל היוצא פריברגר, שעבד בחברה למעלה מ-14 שנים (8 שנים מתוכם כחבר הנהלה בכיר), ימשיך לכהן כדירקטור בחברה לתקופה של עד 12 חודשים, זאת על מנת לסייע למעבר של תחומי האחריות שלו למחליפו וכן כדי לתמוך בקידום מספר יוזמות אסטרטגיות אשר כבר נמצאות בעיצומן.

בריאן מטינגלי, יו"ר לא פעיל של החברה, מסר: "דירקטוריון החברה מבין ומקבל את החלטתו של פריברגר לקחת צעד לאחור מניהול יומיומי של פעילות ציבורית גלובאלית אינטנסיבית ועל מנת להבטיח מעבר חלק, אנו שמחים כי הוא יישאר עם 888 כדירקטור בחודשים הקרובים".

איתי פזנר, מנכ"ל 888 הנכנס, מסר: "בכוונתי להמשיך ליישם את אסטרטגיית הצמיחה הברורה של החברה על ידי המשך שיפור הטכנולוגיה שלנו והרחבת הנוכחות של 888 במוצרים שונים ושווקים רגולטוריים גלובליים".

איתי פזנר איתי פזנר איתי פזנר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות