אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל עיריית ירושלים לשעבר, אמנון מרחב, מונה למנכ"ל התאחדות הקבלנים צילום: יח"צ

מנכ"ל עיריית ירושלים לשעבר, אמנון מרחב, מונה למנכ"ל התאחדות הקבלנים

מרחב מילא בעשרים השנים האחרונות שורה ארוכה של תפקידים בכירים במגזר העסקי והמוניציפאלי. הוא מחליף את אליאב בן שמעון שיפרוש בקרוב

27.01.2019, 12:26 | נמרוד בוסו

מנכ"ל עיריית ירושלים עד לאחרונה, אמנון מרחב, מונה למנכ"ל התאחדות בוני הארץ (התאחדות הקבלנים) ויחליף בתפקיד את אליאב בן שמעון שהודיע לאחרונה על פרישתו.

קראו עוד בכלכליסט

כניסתו לתפקיד תתבצע במקביל לשינוי בתפקיד נשיא התאחדות בוני הארץ במסגרתו מחליף ראול סרוגו את הנשיא היוצא רוני בריק בתום קדנציה של 3  שנים.

מנכ"ל התאחדות בוני הארץ החדש, אמנון מרחב, צילום: יח"צ מנכ"ל התאחדות בוני הארץ החדש, אמנון מרחב | צילום: יח"צ מנכ"ל התאחדות בוני הארץ החדש, אמנון מרחב, צילום: יח"צ

מרחב (53), בעל תוארי במשפטים ובמדע המדינה, מילא בעשרים השנים האחרונות שורה ארוכה של תפקידים בכירים במגזר העסקי והמוניציפאלי. לתפקידו כמנכ"ל עיריית ירושלים נכנס ב-2014, תחת ראש העירייה לשעבר ניר ברקת. לפני כן שימש שלוש שנים כיועץ המשפטי של העירייה. עוד שימש מרחב בעבר כשותף במשרד עורכי דין פרטי, כסגן ראש עיריית מודיעין וכיו"ר החברה הכלכלית לפיתוח מודיעין.

מרחב מסר בעקבות המינוי כי "ענף הבניה והתשתיות במדינת ישראל הוא קטר מרכזי בהליך הנעת הכלכלה והמשק. אני רואה בתפקיד אתגר ממעלה ראשונה, לפנינו משימות רבות וחשובות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות