אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מהלך אסטרטגי ראשון לדגים באבן קיסר: איחוד טריטוריות מכירות ומינוי נשיא אזורי חדש צילום: צביקה טישלר

מהלך אסטרטגי ראשון לדגים באבן קיסר: איחוד טריטוריות מכירות ומינוי נשיא אזורי חדש

המנכ"ל שנכנס בקיץ האחרון לתפקידו החליט לאחד את טריטוריות הפעילות בקנדה ובארה"ב, ולמנות את קן וויליאמס לתפקיד נשיא האזור ה"חדש". אבן קיסר מנסה לצאת מהמשבר התפעולי שפקד אותה בסוף אפריל 2018

27.01.2019, 18:05 | חזי שטרנליכט

אבן קיסר מנסה לצאת מהמשבר התפעולי שפקד אותה בסוף אפריל 2018, לאחר פרסום התוצאות הכספיות לרבעון הראשון. המניה של החברה התרסקה באותה תקופה, ולמעשה בסיכום של 12 חודשים היא עדיין רושמת ירידה של 28%. עם זאת, המניה התאוששה מהשפל באמצע דצמבר האחרון, ועלתה ב-13%.

קראו עוד בכלכליסט

יובל דגים. מהלך אסטרטגי ראשון, צילום: יוני רייף יובל דגים. מהלך אסטרטגי ראשון | צילום: יוני רייף יובל דגים. מהלך אסטרטגי ראשון, צילום: יוני רייף

המנכ"ל יובל דגים נכנס בקיץ האחרון לתפקידו, וכעת הוא מבצע את המהלך הפומבי הראשון במסגרת האסטרטגיה שהוא מבקש לגבש לחברה - ומייצר לאבן קיסר אזור פעילות חדש: צפון אמריקה. החברה מאחדת את טריטוריות הפעילות בקנדה ובארה"ב, וממנה את קן וויליאמס לתפקיד נשיא האזור ה"חדש".

מעתה מגדירה יצרנית משטחי הקוורץ למטבחים שטח פעילות חדש לוויליאמס, כאשר השינוי נכנס לתוקפו באופן מיידי. וויליאמס הצטרף לאבן קיסר בשנת 2016, במטרה לנהל את הפעילות שלה בקנדה. בחברה ציינו כי במהלך כהונתו צמחו מכירות החברה באזור זה ביותר מ-30%, לצד שיפור משמעותי של ביצועים אחרים אשר מיצבו את מעמדה של אבן קיסר באזור.

בין היתר, איחוד הטריטוריות מתבצע משום שלקנדה ולארה"ב קווי דמיון רבים, המאפשרים לאחד פונקציות מסוימות תחת צוות צפון אמריקה אחד, במטרה להניע את אסטרטגיית השוק, דרכי התפעול והיעילות בחברה. הפעילות בצפון אמריקה תהיה תחת מטה החברה הקיים בשארלוט, צפון קרוליינה.

דגים מציין כי וויליאמס "הוכיח יכולת יוצאת דופן בניהול העסק הקנדי שלנו, הרכבת צוות חזק והנעה של תוצאות מרשימות במהלך כהונתו". לדבריו, התפקיד "יאפשר לנו לייעל בצורה טובה יותר פונקציות מסוימות, להוציא מוצרים לשוק באופן מהיר יותר ולהשיג חיסכון בעלויות לאורך זמן". ויליאמס ציין כי הוא מצפה לבצע שיפורים משמעותיים ביכולת המכירות של אבן קיסר בצפון אמריקה על ידי "ניצול נוסף של פלטפורמת ההפעלה הגלובלית שלנו, המותג החזק והמוצרים החדשניים, כדי לנצל את ההזדמנות הגדולה הקיימת בשוק".

לוויליאמס עשרות שנות ניסיון בתחום המכירות. הוא כיהן כסגן נשיא בכיר למכירות ושיווק של Masco Cabinetry, חטיבה של חברת Masco, חברה ציבורית בפורצ'ן 500, בה הגדיל את המכירות ליותר ממיליארד דולר עם אחריות מלאה של רווח והפסד לכל העסקים בצפון אמריקה והשווקים הבינלאומיים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות