אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: אפל מתכננת שירות סטרימינג של משחקי וידאו צילום: Apple

דיווח: אפל מתכננת שירות סטרימינג של משחקי וידאו

בשלב זה לא ברור האם ומתי יושק השירות, שנמצא עדיין בשלבי פיתוח ראשוניים, כמה יעלה מנוי ואילו משחקים הוא יכלול; אפל מתכננת להשיק השנה שירות סטרימינג וידאו, שיתחרה בנטפליקס - וכניסה לתחום המשחקים עולה בקנה אחד עם האסטרטגיה שלה

29.01.2019, 09:05 | עומר כביר

אפל מתכננת שירות סטרימינג למשחקים, שיתפקד כמעין "נטפליקס לגיימרים" - כך לפי דיווח של אתר Cheddar, שמתבסס על חמישה מקורות בעלי ידע בנושא.

קראו עוד בכלכליסט

לדבריהם, השירות המתוכנן יאפשר למשתמשים לשלם סכום חודשי בעבור גישה חופשית למגוון כותרים. המקורות טענו שאפל החלה לערוך דיונים סודיים עם מפתחי משחקים בחציון השני של 2018, וחיפשה שיתופי פעולה עם מפיצי משחקים.

משחק מבוסס מציאות מוגברת מודגם באירוע אפל, ע"ג אייפד משחק מבוסס מציאות מוגברת מודגם באירוע אפל, ע"ג אייפד משחק מבוסס מציאות מוגברת מודגם באירוע אפל, ע"ג אייפד

בשלב זה לא ברור האם ומתי יושק השירות, שנמצא עדיין בשלבי פיתוח ראשוניים, כמה יעלה מנוי ואילו משחקים הוא יכלול. אפל סירבה להגיב לדיווח.

הדלפות על תוכניות עתידיות של אפל זוכות למידה בריאה של ספקנות ובצדק, שכן רק כלי תקשורת בודדים הראו רקורד עקבי של דיוק בנושא. עם זאת, יש היגיון בהשקת שירות סטרימינג למשחקי וידאו מבית הענקית האמריקאית. היא נמצאת כעת במהלך של הרחבת היצע השירותים המקוונים שלה, על רקע האטה מתמשכת במכירות האייפון וחולשה בכלכלת סין. השנה צפויה החברה להשיק שירות סטרימינג שיתחרה בנטפליקס, וכניסה לתחום המשחקים מהווה המשך מתבקש לכך.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

2 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
שירות המשחקים יכלול מאות רשימות עם 100 משחקים כמו אפל מיוזיק עם ג׳אנרים שונים
ואפל תרוויח מפרסום וכן יהיה כפתור עבורך כמו אפל מיוזיק עם משחקים שישחקת בהם וכדאי לך לשחק שהם ממש טובים שנראה כמו משחקים באפ סטור. העיצוב יהיה שונה קצת ומאפל מיוזיק עם כפתורים גדולים יותר. והוא יעלה 10$ בחודש בארצות הברית ו5$ לסטודנטים או בסין ויהיה חשבון משפחתי ב15$ ו ועדיין ניתן יהיה לקנות רכישות אבל הם לא ירוויחו כסף מהאפלקציה עצמה שתשלם לאפלקציות בלי רכישות. אפל תרוויח 60% מהרווחים. כולל רשימות של משחקים חדשים מהשבוע והחודש והמשחקים עצמם ישחוקו מהאפלקציה אלא בכפתורים נפרדים שזה הקילר עיצוב. בקילר פטנט לכך שהמשחקים ישחוקו מחוץ לאפלקציה בדף הראשי.
אדי קיו  |  29.01.19
1.
אפל תשיק גם שירות השכרת שירותי וידאו שיכלול את שלה נטפליקס, דיסני NBC, הולו ואחרים ב25$ לחודש
שיכלול את השירות שלה ואחרים כמו דיסני ונטפליקס ב25$-27.5 לחודש. קדימה אדיו קיו. בשירותי סטרימינג. כולם! ויהיה גם שירות לכל המשפחה בכל האייפונים והאייפדים שלהם ושירות לסטודנטים וזה יעלה פחות בחו״ל עד חצי.
מנכ״ל אפל  |  29.01.19