אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הסייבר Medigate גייסה 15 מיליון דולר צילום: שאטרסטוק

חברת הסייבר Medigate גייסה 15 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה ייעודית לאבטחת מכשור רפואי מקוון בבתי חולים ומוסדות בריאות. את סבב הגיוס הובילה קרן U.S. Venture Partners, ובעקבותיו תגייס החברה 25 עובדים בארץ ובארה"ב

29.01.2019, 13:01 | מאיר אורבך

חברת הסייבר הישראלית מדיגייט (Medigate) גייסה 15 מיליון דולר בסבב ראשון, אותו הובילה קרן U.S. Venture Partners. בסבב השתתפו גם YL ונצ'רס ובלאמברג קפיטל. החברה מתכננת להשתמש במימון להאצת צמיחתה וגיוס כ"א בתחומי המו"פ, השיווק והמכירות במהלך 18 החודשים הבאים. עד כה, גייסה 20.4 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

הפלטפורמה של מדיגייט מתמקדת באבטחת רשתות בתי חולים ומוסדות בריאות; היא נעזרת בתיוג ספציפי לכל דגם, ספק וסוג של מכשור רפואי, ולא מתבססת רק על כתובת ה-IP שלו. הטכנולוגיה שלה מאפשרת לזהות את ההקשר הרפואי שבמכשיר ותפקודו, מה שמקל על אבטחה מפני מתקפות. מדיגייט מעסיקה כיום 35 עובדים, ומתכננת לגייס עוד כ-25 איש למשרדיה בארץ ובארה"ב.

איך מאבטחים רשתות בבתי חולים?, צילום: pixabay איך מאבטחים רשתות בבתי חולים? | צילום: pixabay איך מאבטחים רשתות בבתי חולים?, צילום: pixabay

"U.S. Venture Partners מתמקדת בתחומי אבטחת מידע ובריאות מבוססת IT, ויש לה הבנה ייחודית של מורכבות ההגנה על מכשור רפואי עבור יצרנים, בתי חולים ושירותי בריאות" אמר יונתן לנגר, מנכ"ל מדיגייט. "בעזרתה ובעזרת המשקיעים הקיימים נגיע להתרחבות מהירה ונסייע ללקוחותינו להתמודד עם סיכוני האבטחה הייחודיים ואתגרי הניהול הנלווים לשימוש בציוד רפואי מחובר".

"הטכנולוגיה הייחודית של מדיגייט, השותפויות האסטרטגיות שפיתחה עם חברות אבטחת מידע מובילות בתעשייה וכן התפתחות שוק הבריאות במהלך השנה האחרונה, הפכו את החברה להשקעה אטרקטיבית" מסר ז'ק בנקוסקי, שותף ב-U.S. Venture Partners, שיצטרף לדירקטוריון הסטארט-אפ. ג'ונתן רוט, שהוביל השקעות בקרן בתחום, הוסיף: "כיום, הרגולטורים בוחנים בקפידה את נושא אבטחת המכשור הרפואי המחובר, ויחד עם הגידול העצום במספר המכשירים המחוברים לרשתות קליניות מורכבות, אנו מאמינים שלמדיגייט יש הזדמנות משמעותית לצמוח ולכבוש את השוק".

יואב לייטרסדורף, שותף מנהל ב-YL Ventures שהובילה את סבב הסיד של מדיגייט, מסר: "יונתן והצוות שלו עולים על כל ציפיותינו בהצלחה שלהם להשיג לקוחות אסטרטגיים, ביניהם בתי חולים מהשורה הראשונה וארגוני בריאות גדולים בארה"ב".

"הטכנולוגיה של מדיגייט וההתמקדות במכשור רפואי הופכת אותה לבחירה ההגיונית עבור ארגוני בריאות אשר מעוניינים להגן על המכשור הרפואי שלהם", הוסיף ברוס טרגין, שותף מנהל בבלאמברג קפיטל.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות