אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השכרת רכב - טיפים להשכרה חכמה צילום: Pixabay

השכרת רכב - טיפים להשכרה חכמה

שוכרים רכב בפעם הראשונה? מתלבטים לגבי האפשרות? המאמר הבא מיועד עבורכם! קבלו כמה טיפים ונקודות חשובות להשכרת רכב בצורה מושכלת ונכונה

29.01.2019, 13:39 | בשיתוף שלמה sixt

• רכב שוכרים רק מחברה אמינה – לפני הכל, חשוב לשכור את הרכב רק מחברה אמינה, כזו שתוכל להעניק לכם ראש שקט ורוגע בכל הקשור לנתוני הרכב, איכותו והטיפול בו במקרה הצורך בדרך.

• איזה רכב בוחרים? מחירי הרכבים להשכרה משתנים מטבע הדברים, כשרכבים פופולאריים או נוחים יותר עשויים לעלות יותר. לכן, לפני שאתם מגיעים לחברת ההשכרה עצמה, חשוב לוודא מול עצמכם על אילו מרכיבים לא תהיו מוכנים להתפשר ועל אילו כן, במסגרת התקציב שנתתם לעצמכם. כמו כן, מומלץ מאוד לא לשכור רכב שלא בטוח שתסתדרו איתו.

• מאיזה חברה שוכרים? – אם אתם מתכננים מראש להחזיר את הרכב לאותה העיר שממנה לקחתם אותו, אז אין לכם בעיה. אולם, במקרים בהם תרצו להחזיר את הרכב לעיר אחרת, עדיף לבחור בחברת השכרה עם סניפים רבים בארץ, משום שכך יהיו לכם יותר אפשרויות החזרה (שימו לב לתנאי ההשכרה, שכן לא כל חברה תאפשר לכם בהכרח את התענוג הזה).

• מה אתם מקבלים בתמורה לכסף שלכם? במילים אחרות, קראו את האותיות הקטנות, גלו איזה ביטוח תקבלו, מי מבוטח ועל מה תצטרכו לשלם תוספת מחיר. קיימים מקרים שבהם חריגה מכמות ק"מ מסוימת תעלה לכם ביוקר וכד'. אם תרצו לתת למישהו אחר לנהוג במהלך תקופת ההשכרה, בררו מראש מה מותר, מאיזה גיל וכד'.

 , צילום: Pixabay צילום: Pixabay  , צילום: Pixabay

 

• בדקו את נתוני הבטיחות של הרכב – לדגמי רכבים שונים תקני בטיחות שונים, וכמו כן, כל חברה עשויה להתחייב לתנאים אחרים בתחום הבטיחות. היות ומדובר בתחום כ"כ חשוב, אל תזלזלו בו, בררו את כל הפרטים הקטנים עד הסוף והקפידו לקבל את התנאים הטובים ביותר.

 

• השכרת רכב עם ילדים – חלק מחברות ההשכרה מאפשרות לקבל גם כסא תינוק או בוסטר וכד', בתוספת מחיר. כמו כן, תוספת כמו מסך לילדים מאחורה בתשלום גם הן אפשריות ולעיתים יכולות להקל משמעותית על הנסיעה.

• בררו את תנאי התשלום – לא תמיד תצטרכו לשלם את כל הסכום במכה אחת ולעיתים יתקיימו מול חברת השכרת הרכב הסכמי תשלום שונים זה מזה, בכל אופן, התשלום הוא תמיד בכרטיס אשראי, כך שיש לקחת זאת בחשבון.

• דלק! – במרבית המקרים, חברת ההשכרה תספק לכם רכב עם מיכל דלק מלא ובהתאם, תצפה למיכל מלא חזרה. שימו לב לעניין הזה, כי פספוס בעת החזרת הרכב יכול לעלות לכם ביוקר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות