אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דומינו'ס פיצה: הרווח ב-2018 צפוי לעמוד על 98.2-93.9 מיליון פאונד - נמוך מהתחזית צילום: בלומברג

דומינו'ס פיצה: הרווח ב-2018 צפוי לעמוד על 98.2-93.9 מיליון פאונד - נמוך מהתחזית

לדברי מנכ"ל החברה, "העסקים הבינלאומיים שלנו מציעים פוטנציאל משמעותי בטווח הארוך, אך חווינו 'כאבי גדילה', בייחוד בנורבגיה". לעומת זאת, החברה רשמה מכירות גבוהות בבריטניה ובאירלנד, במיוחד הודות למכירות לפני חג המולד

29.01.2019, 12:38 | שירות כלכליסט
רשת הפיצריות דומינו'ס פיצה צפויה לדווח כי הרווח השנתי ב-2018 עמד בטווח הנמוך של התחזית, זאת על רקע "כאבי גדילה" בעסקים הבינלאומיים, בייחוד בנורבגיה.

קראו עוד בכלכליסט

החברה מסרה כי לפי ההערכות, הרווח לפני מס לשנה כולה יעמוד על 98.2-93.9 מיליון פאונד – הקצה התחתון בטווח שהציבה במקור – זאת בשל מכירות חלשות מחוץ לבריטניה, וקשיים בנורבגיה. המכירות הזהות במדינה נפלו ב-6.4% ובחברה האשימו בכך את מזג האוויר החם מהרגיל.

 דומינו דומינו'ס פיצה | צילום: בלומברג  דומינו

כמו כן, בדומינו'ס הודו כי השילוב וההטמעה של שתי החברות הנורבגיות שרכשו ב-2017 התגלה כ"מורכב ומאתגר יותר משציפינו". בעקבות זאת, ההערכה היא כי העסקים הבינלאומיים של החברה ירשמו הפסד של 4-3 מיליון פאונד.

"העסקים הבינלאומיים שלנו מציעים פוטנציאל משמעותי בטווח הארוך, אך חווינו כאבי גדילה השנה, בייחוד בנורבגיה", סיכם המנכ"ל דיוויד ווילד. לעומת זאת, החברה דיווחה על נתונים חזקים בבריטניה ובאירלנד, במיוחד הודות למכירות לפני חג המולד. ביום לפני החג החברה מכרה בבריטניה מעל 535 אלף פיצות, כלומר 12 פיצות בשנייה במשך 12 שעות. "אני מרוצה מהביצועים החזקים המתמשכים בבריטניה ואירלנד, שם פתחנו 59 סניפים חדשים", הוסיף ווילד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות