אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בשורה טובה לנושים: קובי טריביטש יגיש הצעת הסדר צילום אוראל כהן

פרסום ראשון

בשורה טובה לנושים: קובי טריביטש יגיש הצעת הסדר

בדיון שהתקיים בביהמ"ש המחוזי בת"א נקבע שמייסד רשת טיב טעם, שיש נגדו תביעות חוב בסך 34 מיליון שקל, לא יוכרז כפושט רגל; הוא יגיש את הצעת ההסדר לנושים לכל המאוחר תוך חמישה חודשים

30.01.2019, 10:14 | ליטל דוברוביצקי

בשורות טובות לנושי איש העסקים קובי טריביטש, מייסד טיב טעם: בדיון משפטי שמתקיים היום (ד') אצל נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, איתן אורנשטיין, הוחלט בהסכמת טריביטש כי הוא יגיש לנושיו הצעת הסדר, וזאת לכל המאוחר תוך חמישה חודשים, וללא הכרזתו כעל פושט רגל.

קראו עוד בכלכליסט

במהלך הדיון הוסכם כי המנהל המיוחד לנכסי טריביטש, עו"ד אופיר פדר, יגיש בתוך שלושה חודשים דו"ח לגבי תביעות החוב הסופיות שהוגשו נגד טריביטש, כאשר בתוך 60 יום יגיש טריביטש הצעה להסדר נושים, שאם תתקבל - הוא לא יוכרז כפושט רגל, דבר שיאפשר לו לצאת לחיים עסקיים.

קובי טרייבשט בעלי טיב טעם, בדיון היום, צילום אוראל כהן קובי טרייבשט בעלי טיב טעם, בדיון היום | צילום אוראל כהן קובי טרייבשט בעלי טיב טעם, בדיון היום, צילום אוראל כהן

בדו"ח האחרון שהגיש עו"ד פדר, נטען כי טריביטש הצהיר כי חובותיו נאמדים על סך של כ-19 מיליון שקל ל-18 נושים. לטענתו, עד למועד הגשת הדו"ח המסכם, הוגשו כנגד טריביטש 24 תביעות חוב בסך כולל של כ-34 מיליון שקל. כעת אמור פדר לבדוק את התביעות ולאחר מכן יגיש דו"ח לבית המשפט, שבו יציין מה החוב הסופי של טריבטיש. זאת על מנת שהאחרון המיוצג על ידי עו"ד איתן ארז יוכל להגיש הצעת הסדר נושים בהתאם.

מימין: טריביטש ופדר מימין: טריביטש ופדר מימין: טריביטש ופדר

טריביטש ייסד את טיב טעם ומכר את מניותיו ברשת והוגדר על ידי העיתונות כ"ילד פלא". לאחרונה טען טריביטש בפני בית המשפט כי "צר לי על פעולותיו של המנהל המיוחד ששוב בוחר להכפיש את שמי כמי שמנסה להסתיר את נכסיו או פועל להברחת נכסיו כאשר אני משתף פעולה באופן מלא עם המנהל המיוחד ומוסר לו כל מידע שיש בידי.

"נסיונותיו של המנהל המיוחד לשוב ול'צייר' אותי כמי שמבריח נכסים ופועל בחוסר תום לב דינה כישלון – אינני מסתיר דבר. כול פעולותיי אשר נעשו בנכסיי במהלך השנים תוארו בדוחות כספיים שונים אשר הוגשו לרשויות המס והעתקם נמסרו למנהל המיוחד" .

תגובתו של טריביטש הוגשה לאחר שלאחרונה טען  פדר כי מדובר בחייב שבעניינו "רב הנסתר על הגלוי, היינו עולה חשד ממשי כי החייב מסתיר כספים מנושיו"

עו"ד איתן ארז, בא כוחו של קובי טריביטש מסר בתגובה:

"מר טריביטש הינו איש עסקים מוכשר ורב זכויות ועובדה היא שבית המשפט לא הכריז עליו פושט רגל על מנת לאפשר לו לצאת לדרך חדשה. ביקשתי היום מהמנהל המיוחד לחקור לעומק מי הם הגורמים שפעלו לסגירת שוק אלנבי רוטשילד. מדובר במיזם שהושקעו בו כ-16 מיליון שקל, רובם ממקורותיו של מר טריביטש.

"המיזם אמור היה לשרת 20,000 איש שעובדים באזור לב העיר. מר טריביטש מקווה שהמנהל המיוחד יבחן גם את התנהלות בנק הפועלים בהקשר זה, אשר הכונס שמונה מטעמו ולבקשתו, החליט באופן מיידי שלא ליטול חזקה בשוק ולא לתפעלו, למרות שהושקעו בו 16 מיליון שקל ובכך גרם לקריסתו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות