אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיגיטלי כן כן: מחסני חשמל נערכת לכניסת אמזון לישראל צילום: בסט טרייד

דיגיטלי כן כן: מחסני חשמל נערכת לכניסת אמזון לישראל

הרשת מבקשת לחזק את אחיזתה בתחום המיחשוב והסלולר עם פיילוט המעניק זיכיון ראשון לחנות מחסני חשמל דיגיטל

31.01.2019, 08:06 | אורנה יפת

רשת מחסני חשמל, שבבעלות אלקטרה מוצרי צריכה, החלה להעניק זכיונות להפעלת חנויות של תת הרשת מחסני חשמל דיגיטל, כך נודע ל"כלכליסט". מנהלי מחסני חשמל, יורם בדש ושמואל מנדזיצקי, החלו בפיילוט במסגרתו העניקו זיכיון ראשון להפעלת חנות מחשבים וגיימינג חדשה בראשון לציון לחברת בסט טרייד. במידה והמיזם יצלח מתכוונת מחסני חשמל להרחיב אותו גם לערים נוספות.

קראו עוד בכלכליסט

מחסני חשמל דיגיטל בראשל"צ. צפוי להתרחב לערים נוספות, צילום: בסט טרייד מחסני חשמל דיגיטל בראשל"צ. צפוי להתרחב לערים נוספות | צילום: בסט טרייד מחסני חשמל דיגיטל בראשל"צ. צפוי להתרחב לערים נוספות, צילום: בסט טרייד

הצעד של מחסני חשמל מגיע על רקע ההערכות כי ענקית המסחר המקוון אמזון תחל לפעול עוד השנה בישראל. מחסני חשמל מעוניינת לחזק את האחיזה של הרשת בתחום המחשוב והגיימינג הצומח, וכן להיכנס כשחקנית פעילה לתחום הסלולר, לאחר שחברת האם שלה, אלקטרה צריכה, איבדה את הזכיון למותג וואווי. מחסני חשמל מתכננת גם להרחיב את הפעילות לתחומים שאינם בליבת עסקיה באתר הסחר שלה, כגון מכירה של צעצועים לילדים (לגו ופליימוביל), כלי גינון, אקססוריז וריהוט לבית.

בסט טרייד מתמחה בייבוא מקביל של מחשבים, סמארטפונים וציוד היקפי ומוכרת באתר הסחר שלה מחשבים חדשים ומחודשים שהיא מייבאת באופן עצמאי. החברה היא ספקית של מחסני חשמל בתחום המחשבים אליו נכנסה לאחרונה מחסני חשמל. מדובר בחנות פיזית ראשונה שהחברה תנהל. ההשקעה בחנות עומדת על מיליון שקל והיא תכלול תצוגה של קרוב ל-200 מחשבים פתוחים.

מחסני חשמל איננה רשת מוצרי החשמל היחידה שנערכת לכניסת אמזון. כפי שנחשף ב"כלכליסט", KSP החלה למכור בחודשים האחרונים באתר המקוון שלה גם בשמים, מוצרי חשמל לבית, צעצועים, ומוצרים נוספים. לצורך הרחבת תחומי הפעילות שלה אף רכשה KSP את המרלו"ג של חברת ההפצה שסטוביץ בטירת הכרמל בתמורה ל־50 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות