אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נתניהו מציג: קבלו אותי ישר לפנים, ואת אלירז שדה צילום מסך: Youtube

דעה

נתניהו מציג: קבלו אותי ישר לפנים, ואת אלירז שדה

לאחר סדרה של כישלונות בתחום התקשורת, משיק ראש הממשלה את ערוץ הליכוד: מעכשיו הוא יעדכן את מעריציו בפייס ויציג בפניהם את האמת, רק את האמת ושום דבר מלבד האמת - ומלבד פרטי האישומים שיגובשו בקרוב בהמלצת מנדלבליט. בסרטון שפורסם מתגלה נתניהו כשחקן לא רע - אבל מזיע מהמאמץ לשכנע שכולם מתעלמים מהמציאות רק כדי להיפטר ממנו

03.02.2019, 16:11 | משה גורלי

מעכשיו יעדכן ראש הממשלה בנימין נתניהו את מעריציו בפייס באמצעות אלירז שדה, ויביא להם את האמת, רק את האמת ושם דבר מלבד האמת, ומלבד פרטי האישומים שיגובשו בקרוב בהמלצת מנדלבליט.

קראו עוד בכלכליסט

מתוך הסרטון. סוף סוף תפורסם האמת, צילום מסך: Youtube מתוך הסרטון. סוף סוף תפורסם האמת | צילום מסך: Youtube מתוך הסרטון. סוף סוף תפורסם האמת, צילום מסך: Youtube

לאחר סדרה של כישלונות תקשורתיים, משיק נתניהו את ערוץ הליכוד. זה מה שנותר לאחר שנכשלו המאמצים לסלק את רביב דרוקר והמהדורה שלו, לפצל את החדשות מהתאגיד ולהגיע לרייטינג נורמלי בערוץ 20. זה מה שנותר לאחר שהניסיון עם וואלה לא היה שווה את המחיר הפנטסטי, ולאחר שאפילו ההצלחה עם ישראל היום קצת נסדקה.

האמת, נתניהו מתגלה כשחקן לא רע. כישורי המשחק שלו, שהביאו אותו רחוק, משרתים אותו גם בתשדיר הזה שמקפל בתוכו גם סוג של כתב הגנה משפטי – אינני צריך סיקור חיובי, אלא אמיתי. תן לי סיקור אמיתי ואדאג למציאות חיובית. תעמולת בחירות וטיעון הגנה משפטי מעורבבים זה בזה. וביבי רומז גם לתמורה שייתן עבור הסיקור החיובי-אמיתי הזה – לא הטבה רגולטורית ששווה מאות מיליונים, אלא לייק. אפילו לא לייק-לב, אותו דורש אלירז שדה; לייק רגיל.

והכל מזיע מהמאמץ לשכנע שכ-ו-ל-ם מתעלמים מהאמת ומהמציאות רק כדי להיפטר מביבי. שהתקשורת היא תשקורת, ומעכשיו הוא יזקק למאמיניו את הניוז מהפייק. בבחירות הקודמות היו אלה הערבים שנהרו לקלפיות, ועכשיו אלה הפרקליטים שנוהרים לבתי המשפט. אין להאמין, לא לאלה ולא לאלה, וגם לא לתקשורת. מעכשיו תקבלו אותי ישירות לפנים. אותי, את אלירז ואת האמת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות