אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טוויטר שוקלת לאפשר עריכת ציוצים לאחר פרסומם

טוויטר שוקלת לאפשר עריכת ציוצים לאחר פרסומם

ג'ק דורסי, מנכ"ל ומייסד הרשת החברתית, הסביר כיצד תוכל לעבוד תכונה שכזו - שנחשבת למבוקשת מאוד בקרב המשתמשים - ותישען על חלון זמנים מוגבל לאחר ביצוע הציוץ

04.02.2019, 09:54 | עומר כביר
טוויטר שוקלת לאפשר עריכת ציוצים לזמן מוגבל אחרי שפורסמו, אחת התכונות המבוקשות ביותר ברשת החברתית – כך אמר מנכ"ל החברה, ג'ק דורסי, בראיון לערוץ היוטיוב של הקומיקאי ומגיש הפודקאסטים ג'ו רוגן.

קראו עוד בכלכליסט

דורסי כבר התייחס בעבר לאפשרות שטוויטר תאפשר עריכת ציוצים, אך בראיון שפורסם בסוף השבוע הסביר תחילה למה אין כיום אופציית עריכה שכזו: "הסיבה שאין לנו אפשרות לערוך מלכתחילה היא שנבננו על בסיס SMS", הוא אמר. "ברגע ששולחים SMS אי אפשר לקחת אותו בחזרה, אז כששולחים טוויט הוא מיד יוצא לכל העולם. אתה לא יכול לקחת אותו בחזרה". אמירה זו נטולת היגיון, שכן תמיד אפשר למחוק ציוצים. 

ג ג'ק דורסי, מנכ"ל טוויטר | צילום: שאטרסטוק ג

לאחר מכן הסביר דורסי איך יכולה תכונה שכזו לעבוד בטוויטר: "אפשר לבנות אותה ככה שיהיה עיכוב של חמש או שלושים שניות במשלוח. בחלון הזמן הזה, אפשר יהיה לערוך. הבעיה עם פרק זמן ארוך יותר היא שזה מעקר את זרם השיחות בזמן אמת".

בתשובה לשאלה האם אותנטיות לא חשובה יותר, השיב דורסי שזה תלוי בהקשר. "אם זה בהקשר של משחק NBA, אתה רוצה להיות מהיר ובתנועה, להיות חי", הבהיר. "אבל אם זה הקשר של לשקול מה הנשיא עשה הרגע או לפרסם הצהרה כלשהי, אז אתה כנראה צריך קצת יותר זמן. אנחנו יכולים להיות דינמיים".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות