אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גישת ה-'אבטחה קודמת לכל' של פורטינט ל-SD-WAN ממשיכה לצבור מומנטום צילום: שאטרסטוק

גישת ה-'אבטחה קודמת לכל' של פורטינט ל-SD-WAN ממשיכה לצבור מומנטום

בדיקות ביצועים עצמאיות, לקוחות חדשים ויישום אצל לקוחות מציגים את הערך של האבטחה וה-SD-WAN הטובים ביותר מסוגם בהצעה משולבת אחת

04.02.2019, 10:45 | בשיתוף פורטינט
פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, מדווחת כי פתרון ה-FortiGate Secure SD-WAN צובר מומנטום בקרב לקוחות, שותפים והשוק וכי הוא זוכה לתוצאות טובות מאוד בבדיקות עצמאיות של הפתרון. ה- FortiGate Secure SD-WAN של פורטינט זוכה לפופולריות רבה בקרב ארגונים שונים ברחבי העולם.

דוח אחרון של חברת גרטנר בנושא “Survey Analysis: Address Security and Digital Concerns to Maintain Rapid SD-WAN Growth”, מפרט כיצד אבטחה היא הדאגה הגדולה ביותר בתחום רשת התקשורת המרחבית (WAN). לפי הדוח, "לקוחות ממשיכים לחפש אחר נראות וביצועי WAN טובים יותר, אך האבטחה נמצאת בראש סדר העדיפויות שלהם ככל שהדבר נוגע לאתגרים שלהם עם "WAN. למעשה, 72% מהמשיבים העידו כי אבטחה היא הדאגה העיקרית שלהם בכל הקשור לרשת המרחבית (WAN).

ארגונים מאמצים באופן הולך וגובר גישת אינטרנט ישירה בפריסות ה- SD-WAN שלהם, פעולה אשר מעלה חששות ודורשת ממנהלי אבטחת המידע מעורבות גבוהה לצורך מעבר חלק של כל פריסות ה-SD-WAN. בו-בזמן, ספקי SD-WAN רבים אינם מספקים את מאפייני האבטחה המתקדמים הנדרשים לפריסות מסוג זה.

בגרטנר טוענים כי, "במצב הנוכחי, מרבית ספקי ה- SD-WAN תומכים ביכולות בסיסיות כמו פיירוולים ו-VPN בפיקוח המדינה; ועם זאת, הם לוקים בחסר ולכן, תלויים בשותפי אבטחה אשר יספקו להם יכולות מתקדמות כמו מערכת למניעת חדירות, ניתוח נוזקות ו-sandboxing". כתוצאה מכך, ארגונים רבים יותר מחפשים לשלב אבטחה מעולה ברמה ארגונית בקצה ה-WAN כדי לשפר את יעילות האבטחה שלהם ולהפחית עלויות באמצעות הפסקת התלות בספקים מרובים. עוד מצא הסקר כי, "ההשקעות המקסימלית הקרובות יהיו בתחום של אבטחה מפני פריצות באינטרנט".

ה-SD-WAN המאובטח של פורטינט

פתרון ה-FortiGate Secure SD-WAN של פורטינט מספק את הפונקציונליות של ספקי SD-WAN עם אבטחה מתקדמת מובנית בפתרון אחד. הפתרון מגובה על ידי בדיקות עצמאיות אשר נועדו לספק איכות חוויה מצוינת לווידאו וקול, תפוקת VPN גבוהה והיחס הטוב ביותר בין מחיר וביצועים. פונקציונליות ה-SD-WAN פותחה באופן פנימי ואורגני בפורטינט ומהווה מאפיין של כל פיירוול של הדור הבא של FortiGate. מעבדי אבטחה מובנים ומודיעין איומים של מעבדות FortiGuard מוודאים כי האבטחה היא חלק בלתי נפרד מפתרון ה-SD-WAN של פורטינט.

פורטינט מאמינה בבדיקות עצמאיות ומבדקים של צד ג' כדי לבחון את יעילות הפתרונות שלה. בין התוצאות האחרונות בתחום ה-SD-WAN המאובטח של פורטינט ניתן למצוא כי: פורטינט מוקמה ברביע ה-Challengers בריבוע הקסם של גרטנר בנושא תשתית קצה לרשתות תקשורת מרחביות בזכות שלמות החזון של החברה; פורטינט קיבלה את מספר הביקורות הגבוה ביותר מכל ספקי האבטחה האחרים ב-Gartner Peer Insights בשוק תשתיות הקצה לרשתות WAN; פורטינט היא הספקית היחידה בעלת יכולות אבטחה אשר קיבלה את הדירוג "מומלץ" מטעם מעבדות NSS במבדק ה-SD-WAN.

ג ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט ג

ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט, אמר כי, "בנוף האיומים של היום, אבטחה לא יכולה להיות רק מחשבה זניחה כאשר העניין נוגע לפריסת רשת. החידושים וההתפתחות של פורטינט, הממוקדים בתחום ה-SD-WAN הטוב ביותר מסוגו עם פיירוול מובנה של הדור הבא, מספקים את הגנת האיומים המתקדמת הדרושה לחיבוריות אינטרנט ישירה. הגישה שלנו של שילוב הדוק בין אבטחה ופונקציונליות SD-WAN ממזערת את מורכבות הניהול, מוודאת פריסה בטוחה יותר ומסייעת להפחית עלויות. כל אלו יוצרים תהודה אצל הלקוחות ואנו רואים אימוץ מהיר של ה-FortiGate Secure SD-WAN”.

4 השיטות הטובות ביותר בדרך לאימוץ פריסת SD-WAN כחלק מאסטרטגיית האבטחה שלכם

ה- FortiGate Secure SD-WAN של פורטינט זוכה לפופולריות רבה בקרב ארגונים שונים ברחבי העולם. לפניכם 4 השיטות הטובות ביותר אשר שימשו את הלקוחות בבואם לאמץ פריסת SD-WAN מאובטח על ידי מינוף הפתרון של פורטינט:

1. אבטחה ברמה ארגונית לגישה ישירה לאינטרנט – עם התגברות הדרישות לרוחב הפס, סניפים ארגוניים רבים מתרחקים מה-(MPLS (Multiprotocol Label Switching לטובת פס רחב במטרה להפחית את הוצאות התפעול (OPEX). הדבר מגדיל את סיכוני האבטחה, היות ויישומים קריטיים משתמשים בגישה ישירה לאינטרנט. FortiGate Secure SD-WAN מאפשר ללקוחות להשתמש בפיירוול מאובטח ברמה ארגונית של הדור הבא כדי לספק הגנה ואיתור איומים מלא יחד עם חוויה באיכות גבוהה ליישומים למטרות עסקיות.

2. בדיקה מעמיקה של תעבורה מוצפנת לתמיכה בטרנספורמציה דיגיטלית – ארגונים מאמצים יותר יישומי SaaS לשיפור היעילות התפעולית. על אף זאת, עם השינויים בתחום היישומים, תעבורה מוצפנת הגיעה לסף חדש של מעל ל-72% מכלל תעבורת הרשת. האקרים מנצלים את המגמה ומסתירים נוזקות בתעבורה המוצפנת. FortiGate Secure SD-WAN מהווה את הפתרון היחיד עם מעבד תכליתי מובנה, אשר מעוצב כדי לספק בדיקות SSL מעמיקות עם ביצועים גבוהים בקצה ה-WAN כדי לבחון תעבורת נוזקות יחד עם נראות עמוקה ליישומים.

3. אבטחה עבור סניפי SD – ה-SD-WAN מספק ליישומים אוטומציה וגמישות הדרושות כדי לפשט פעילויות רשת, אך לוקה בחסר ככל שהדבר נוגע בשילוב עם מכשירים אחרים בסניף. פורטינט מאפשרת ללקוחות להרחיב את ה-SD-WAN לסניפים מבוזרים על ידי שימוש בנקודת הגישה והמתגים המאובטחים שלה. החדשנות של פורטינט ממשיכה לספק שילוב מעמיק בין FortiGate, FortiAP ו-FortiSwitch כדי לאפשר ללקוחות להפחית בצורה משמעותית את המורכבות באמצעות פריסה של אבטחה, נראות וניהול מאוחדים ברחבי הסניף.

4. השגת תאימות עם שירותי דירוג אבטחה – FortiGate Secure SD-WAN מספק את שירותי דירוג האבטחה הראשונים בתעשייה לצורך תאימות כדי לאפשר ללקוחות להיות מודעים תמיד למצב האבטחה שנפרסה, להשוות אותה לעמיתים בתעשייה ולהעריך את היעילות שלהם בניהול סיכוני אבטחה של סניפי הארגון בחיבוריות אינטרנט ישירה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות