אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שומרת על מוניטין: סילברסטין השלימה גיוס אג"ח של 180 מיליון שקל צילום: בלומברג

שומרת על מוניטין: סילברסטין השלימה גיוס אג"ח של 180 מיליון שקל

החברה של לארי סילברסטין הרחיבה את סדרת האג"ח א' - קיבלה ביקושים של 470 מיליון שקל; זאת בזמן שרוב חברות הנדל"ן האמריקאיות בעלות האג"ח שנסחרות בת"א סובלות מבעיית אמון קשה בקרב המשקיעים

06.02.2019, 14:56 | חזי שטרנליכט

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

   

בזמן שרוב חברות הנדל"ן האמריקאיות (חברות ה-BVI) בעלות האג"ח הרשום למסחר בבורסה בת"א סובלות מבעיית אמון קשה בקרב המשקיעים (המתבטאת בתשואות דו ספרתיות על האג"ח), סילברסטין מצליחה לשמור על מוניטין טוב בשוק המקומי.

קראו עוד בכלכליסט

סילברסטין נכסים לימיטד שבשליטת לארי סילברסטין, השלימה גיוס מוצלח נוסף באמצעות הרחבה של סדרת האג"ח הבודדה שגייסה כאן, אג"ח א', שהיקפה טרם ההרחבה עמד על 633 מיליון שקל.

              

לארי סילברסטין, צילום: בלומברג לארי סילברסטין | צילום: בלומברג לארי סילברסטין, צילום: בלומברג

            

         

החברה ביקשה בתחילה לגייס כ-180 מיליון שקל, ולמרות שזכתה לביקושים גבוהים בהרבה, של 470 מיליון שקל, נענתה להתחייבויות בהיקף של 180 מיליון שקל, ובמחיר של 97.6 אגורות לאיגרת. את הגיוס הובילה לידר הנפקות.

המחיר בהנפקה משקף תשואה של 4.11% ומרווח של 300 נק' בסיס מעל אג"ח מדינה. אגרות החוב דורגו AA על ידי מעלות.

חברות ה-BVI הנסחרות בבורסה בת"א הן חברות אמריקאיות שהתאגדו באיי הבתולה הבריטיים - british virgin island- לטובת גיוס חוב בישראל, רובן פועלות בתחום הנדל"ן. רבות מהן אכזבו את המשקיעים עם דיווחים מדאיגים, ובחלק מהמקרים אף עם דיווחים חלקיים או כאלה שהתבררו כלא מדויקים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות