אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כנס מדדים

צפו: מה קרה כשאיילת שקד כינתה את גנץ "איש שמאל"?

שרת המשפטים ויו"ר משותפת במפלגת "הימין החדש" דיברה הבוקר במסגרת כנס מדדים של כלכליסט וקסם. שקד פנתה לקהל: "מעניין אותי לדעת למה אתם חושבים ש"שמאלן" זה מצחיק? איך זה קרה?"

06.02.2019, 11:29 | נעמי צורף

"בני גנץ הוא איש שמאל", אמרה שרת המשפטים איילת שקד היום (ד') שרת המשפטים ויו"ר משותפת במפלגת "הימין החדש" בפתיחת שיחתה עם כתב "כלכליסט", צבי זרחיה לקול צחוק הקהל. השיחה התקיימה במסגרת כנס מדדים בשיתוף קסם מבית אקסלנס. "זה לא מצחיק, אני חושת שמי שנכנס לפוליטיקה לא צריך להסתתר מאחורי יועצים, השמאל הציוני אוחז בעמדות לגיטימיות ואין מה להתבייש בהן".

 

שקד הוסיפה ואמרה כי "אנחנו רק בתחילת מערכת הבחירות. בשלב הזה בקודמתה היינו עם 15 מנדטים וסיימנו עם 8 והליכוד היו עם 21 וסיימו עם 30. מערכת בחירות זה דבר לא צפוי. השאיפה שלנו היא לקבל מספר מנדטים דו-ספרתי. בנינו נבחרת מרשימה שחמישים אחוז ממנה חילונים וחמישים אחוז דתיים, אנחנו מפלגת ימין כלכלי מדיני".

השרה שקד התייחסה לאפשרות שראש הממשלה יצא לנבצרות במידה והיועץ המשפטי ללמשלה יחליט על הגשת כתב אישום נגדו ואמרה "גם לראש הממשלה עומדת חזקת החפות. החוק מאפשר לו להמשיך לכהן עד פסק דין חלוט והרציונאל זה שהיועמ"ש לא יכריע בעניין כזה מהותי של החלפת שלטון, המחוקק חשב שצריכה להיות ביקורת שיפוטית על החלטת היועמש מכיוון שמדובר בראש הממשלה. אנחנו נתכנס ונחליט בהתאם לעובדות לאחר החלטתו של היועמ"ש, גם אם יפרסם את ההמלצות, מדובר רק בהמלצות לפני שימוע, אנחנו נחכה עד סיום ההליך כדי להחליט". עוד הוסיפה שקד כי "מנדלבליט הוא אדם ישר, הגון, מקצועי ואני סומכת עליו".

איילת שקד, צילום: עמית שעל איילת שקד | צילום: עמית שעל איילת שקד, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

243 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

241.
שקד מזכירה לי את החונטה בארגנטינה, עוקפת מימין וזועקת "שמאלנים בוגדים"
להלן דוגמת רשימת לשמאלנים בוגדים החדשים ע"פ איילת שקד וחבר מרעיה: זאב ז'בוטינסק ז"ל מנחם בגין ז"ל אריק שרון ז"ל יצחק שמיר ז"ל בני בגין מאיר דגן ז"ל בוגי יעלון אביגדור ליברמן בינימין נתניהו (עונה להגדרה אבל במקרה שלו היא סותמת את הפה) ...
דניאל  |  27.08.19
239.
מה הוא השמאל בישראל.
ראשית שתגדיר לנו מה זה שמאל ומה הם "תנאי הבסיס" לזכות בתואר "שמאל". שתשווה את ראשי הרוויזיוניסטים מקימי תנועת החרות, הליכוד לדורותיה והיכן הייתה מציבה אותם כיום, ראשי "הימין" משתמשים במושג "שמאל" לשיסוי וניגוח מתנגדים ואיש לא יחוש את ההבדל בין שלטון הליכוד לשלטון "כחול לבן" פרט ליושר של משרתי הציבור.
אחיה השילוני,,  |  21.08.19
לכל התגובות