אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כנס מדדים

צפו: מה קרה כשאיילת שקד כינתה את גנץ "איש שמאל"?

שרת המשפטים ויו"ר משותפת במפלגת "הימין החדש" דיברה הבוקר במסגרת כנס מדדים של כלכליסט וקסם. שקד פנתה לקהל: "מעניין אותי לדעת למה אתם חושבים ש"שמאלן" זה מצחיק? איך זה קרה?"

06.02.2019, 11:29 | נעמי צורף

"בני גנץ הוא איש שמאל", אמרה שרת המשפטים איילת שקד היום (ד') שרת המשפטים ויו"ר משותפת במפלגת "הימין החדש" בפתיחת שיחתה עם כתב "כלכליסט", צבי זרחיה לקול צחוק הקהל. השיחה התקיימה במסגרת כנס מדדים בשיתוף קסם מבית אקסלנס. "זה לא מצחיק, אני חושת שמי שנכנס לפוליטיקה לא צריך להסתתר מאחורי יועצים, השמאל הציוני אוחז בעמדות לגיטימיות ואין מה להתבייש בהן".

 

שקד הוסיפה ואמרה כי "אנחנו רק בתחילת מערכת הבחירות. בשלב הזה בקודמתה היינו עם 15 מנדטים וסיימנו עם 8 והליכוד היו עם 21 וסיימו עם 30. מערכת בחירות זה דבר לא צפוי. השאיפה שלנו היא לקבל מספר מנדטים דו-ספרתי. בנינו נבחרת מרשימה שחמישים אחוז ממנה חילונים וחמישים אחוז דתיים, אנחנו מפלגת ימין כלכלי מדיני".

השרה שקד התייחסה לאפשרות שראש הממשלה יצא לנבצרות במידה והיועץ המשפטי ללמשלה יחליט על הגשת כתב אישום נגדו ואמרה "גם לראש הממשלה עומדת חזקת החפות. החוק מאפשר לו להמשיך לכהן עד פסק דין חלוט והרציונאל זה שהיועמ"ש לא יכריע בעניין כזה מהותי של החלפת שלטון, המחוקק חשב שצריכה להיות ביקורת שיפוטית על החלטת היועמש מכיוון שמדובר בראש הממשלה. אנחנו נתכנס ונחליט בהתאם לעובדות לאחר החלטתו של היועמ"ש, גם אם יפרסם את ההמלצות, מדובר רק בהמלצות לפני שימוע, אנחנו נחכה עד סיום ההליך כדי להחליט". עוד הוסיפה שקד כי "מנדלבליט הוא אדם ישר, הגון, מקצועי ואני סומכת עליו".

איילת שקד, צילום: עמית שעל איילת שקד | צילום: עמית שעל איילת שקד, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות239 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

239.
מה הוא השמאל בישראל.
ראשית שתגדיר לנו מה זה שמאל ומה הם "תנאי הבסיס" לזכות בתואר "שמאל". שתשווה את ראשי הרוויזיוניסטים מקימי תנועת החרות, הליכוד לדורותיה והיכן הייתה מציבה אותם כיום, ראשי "הימין" משתמשים במושג "שמאל" לשיסוי וניגוח מתנגדים ואיש לא יחוש את ההבדל בין שלטון הליכוד לשלטון "כחול לבן" פרט ליושר של משרתי הציבור.
אחיה השילוני,,  |  21.08.19
238.
איילת שקד מה מצחיק בשמאל
אישה קטנה בינוית ולא חכמה.רעה וצינית.הבנתה מוגבלת לכיתה ו בערך.אין לה ראייה כוללת והיא חד מימדית.שמאל-זה לא מצחיק,זה פשוט בהסתה הפך למילת גנאי.זה חלק ממסע הסתה מתמשך שבראשו ביבי ובהמשך לו איילת וחבריה נטולי הבינה והמשיחיסטיים המביאים את ישראל לדמות של מדינת הלכה פשיסטית ימנית וגזענית.אישה קטנה רעה ומלאת שאיפות.
יורם  |  19.08.19
לכל התגובות