אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שנה טובה לסינים: כך חוגגים שנה חדשה בגדול צילום: גטי אימג'ס

שנה טובה לסינים: כך חוגגים שנה חדשה בגדול

השבוע נחגגה השנה הסינית החדשה, שנת החזיר, ומאות מיליונים חגגו ברחבי העולם, ובעיקר בסין כמובן. קיבצנו עבורכם תמונות נבחרות

07.02.2019, 11:17 | מערכת כלכליסט
צילום: גטי אימג
1.מבט על של כפריים מחזיקים פנסים אדומים והמספר "2019" שעשוי מקשרים סיינים, ומקדם את פני השנה החדשה הסינית - ה-29 בינואר, 2019. פונזו, פרובינציית ג'יאנקשי, סין.
צילום: גטי אימג
2.זיקוקי דינור במהלך גאלת פסטיבל האביב 2019 של הטלוויזיה הסינית, בראש השנה הסינית - ה-4 בפברואר, 2019, ג'ינגנגשאן, פרובינציית ג'יאנקשי, סין.
צילום: גטי אימג
3.עובדים סינים מכינים פנסים אדומים מסורתיים במפעל מקומי ב-24 בינואר 2019, בכפר טונטו, פרובינציית הבאי, סין. טונטו הכריז על עצמו כבירת הפנסים של סין, כיוון שמיוצרים בו מיליונים מהקישוטים המסורתיים הללו, שקשורים לחג החשוב ביותר במדינה.
צילום: גטי אימג
4.מדריכות טיולים חובשות כובעי חזיר ומחזיקות קשרים סיניים ופנסים אדומים בעודן מברכות בשנה טובה - באזור האגם המערבי של יאנגז'ו, ה-1 בפברואר, 2019.
צילום: גטי אימג
5.מופע אורות בפארק הלאומי של הריסות ארמון מינג, שבו החזיר מקבל את פני השנה החדשה - ה-28 בינואר, 2019.
צילום: גטי אימג
6.פנסים צבעוניים בצורת פניקס מאירים על המים במהלך מופע פנסים לכבוד השנה החדשה הסינית - ב-27 בינואר, 2019, באזור קסיאן, פרובינציית שאנשי, סין.
צילום: גטי אימג
7.נושפת אש מופיעה במהלך חגיגות שנת הירח החדשה - באזור צ'יינה-טאון במנילה, 5 בפברואר, 2019.
צילום: רויטרס
8.מבקרים הולכים דרך תעלה מקושטת בפנסים, במסגרת מופע אורות לציון שנת הירח החדשה הסינית - שיאן, פרובינציית שאנשי, ב-1 בפברואר, 2019.
צילום: רויטרס
9.חזירים בני שלושה חודשים רצים במסלול מכשולים בחוות האי הירוק, כחלק מחגיגות שנת הירח החדשה ב-Zhangjiakou, פרובינציית הבאי, סין, ב-27 בינואר 2019.
צילום: גטי אימג
10.

סינים מחזיקים קטורת ומתפללים למזל טוב עם כניסת השנה החדשה -מקדש לאמה, בייג'ינג, 5 בפברואר.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
ל- 8 הגמדי. מישהו מונע ממך רק לראות תמונות ולא לקרוא תגובות??
אני בטוח שלאשתך די משעמם איתך ואפילו הילדים שלך מחפשים אפליקציה במקום אבא כי זה יותר מעניין. בטח אתה בן אדם משמים וחסר הומור אפור שחי חיים פשוטים ועלובים בלי צל של אושר, עונג או תחביב כלשהו. בטח אתה אדם דל וחסר כל משמעות לחבריו. בטח שאין לך עתיד וגם אם יש לך עתיד הוא נראה כמו העבר. סתמי וחסר גיוון. או שפשוט אתה גר בפתח תקווה וזה אומר הכל.
לא חכם ולא מעט  |  24.03.19
8.
ל7 - התגובות על פתח תיקווה לא חכמות בלשון המעטה
ולא נעימות כלל לתושבי פתח תיקווה, אז תוציא את המקל, כי אתה לא היחידי שקיים. לשם שינוי כיף להכנס לראות תמונות ולא לראות את פתח תיקווה מושמצת, או נדחפת סתם בשביל לרשום "פתח תיקווה". אולי התגובות צריכות להיות על התמונות לדוגמא.....
נו באמת  |  20.02.19
לכל התגובות