אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טיירה בנקס מקימה את מודל-לנד: פארק שעשועים בנושא הדוגמנות צילום: גטי אימג'ס

טיירה בנקס מקימה את מודל-לנד: פארק שעשועים בנושא הדוגמנות

לדברי דוגמנית העל, "פארק מודל-לנד ישלב בין גרסת הפנטזיה של עולם הדוגמנות עם בידור אינטראקטיבי איכותי, שיתופי פעולה יצירתיים, מסעדות ואירועים מיוחדים". כמובן שיהיה לצידו גם קניון

08.02.2019, 16:00 | שירות כלכליסט

טיירה בנקס מרחיבה עוד את האימפריה שלה, שכוללות דוגמנות והגשה בטלוויזיה ומקימה פארק שעשועים חדש.

קראו עוד בכלכליסט

דוגמנית העל הודיעה השבוע כי בכוונתה לבנות פארק שעשועים חדש בסנטה מוניקה, קליפורניה, שיתמקד בדוגמנות וישמש גם כקניון. לפארק יקראו מודל-לנד (Modelland). "זה יהיה פרויקט ראשון מסוגו", נכתב בהצהרת העיתונות. "מודל-לנד ישלב בין גרסת הפנטזיה של עולם הדוגמנות עם בידור אינטראקטיבי איכותי, שיתופי פעולה יצירתיים, חנויות, מסעדות ואירועים מיוחדים". הפארק בשטח של כ-2 דונם ייפתח לציבור בהמשך השנה.

טיירה בנקס , צילום: גטי אימג טיירה בנקס | צילום: גטי אימג'ס טיירה בנקס , צילום: גטי אימג

"הייעוד שלי הוא להביא את הדוגמנות להמונים", אמרה בנקס בראיון לאתר האופנה WWD. לדבריה, כי היא עובדת על הרעיון כבר עשור. "יהיו מתקנים קבועים שישמשו כעוגן לקניון", הסבירה. "ההשראה שלי היא דיסנילנד, שביקרתי בו הרבה פעמים כילדה".

לדבריה, הקמת הפארק היא המשך ישיר של עבודתה כמגישה ומפיקה של תכנית הריאליטי "הטופ מודל הבאה". "בעזרת מודל – לנד, אני אעניק לאנשים אפשרות להכיר את העולם החמקמק הזה בכך שאפתח אותו בפני כולם, גברים, נשים, משפחות – כל הדורות יוכלו לבוא ולהיכנס לעולם הדוגמנות ליום, ליהנות משופינג ומארוחה מלאת חוויות. זה יהיה הראשון מיני רבים". 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות