אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עכשיו זה רשמי: מיקי חיימוביץ' ואורית פרקש-הכהן מצטרפות למפלגה של בני גנץ צילום: עמית שעל

עכשיו זה רשמי: מיקי חיימוביץ' ואורית פרקש-הכהן מצטרפות למפלגה של בני גנץ

שמות נוספים שמצטרפים ל"חוסן לישראל": פרקש הכהן כיהנה כיו"ר מליאת רשות החשמל הישנה, ואישרה ב-2012 את חוזה הגז של חברת החשמל, שעליו נמתחה ביקורת קשה. היא הודחה ב-2015 לאחר שהתנגדה למתווה הגז. גם במפלגת "ישראל ביתנו" יש רכש חדש: אלי אבידר, מנכ"ל בורסת היהלומים לשעבר

07.02.2019, 19:29 | צבי זרחיה וליאור גוטמן

עכשיו זה רשמי: מפלגת חוסן לישראל בראשות בני גנץ פרסמה הערב רשימת שמות שמצטרפים אליה, בהם אשת התקשורת מיקי חיימוביץ' ויו"ר רשות החשמל לשעבר אורית פרקש-הכהן. גנץ ומשה יעלון אמרו הערב: "עשור שלטון נתניהו יסתיים מול הנבחרת הטובה בישראל".

קראו עוד בכלכליסט

שמות נוספים שמצטרפים ל"חוסן לישראל": חילי טרופר, איש חינוך, מנהל תיכון ברנקו וייס; ד"ר יועז הנדל - יו"ר המכון לאסטרטגיה ציונית ופובליציסט; מיכאל ביטון, ראש מועצת ירוחם לשעבר ומייסד שותף של מועצת הנגב; מירב כהן, מובילת מאבק "עושק הקשישים", לשעבר חברת מועצה בירושלים וממייסדי תנועת "התעוררות בירושלים"; ועו"ד צבי האוזר, לשעבר מזכיר הממשלה.

פרקש הכהן כיהנה כיו"ר מליאת רשות החשמל הישנה, ואישרה ב-2012 את חוזה הגז של חברת החשמל, שעליו נמתחה ביקורת קשה. היא הודחה ב-2015 לאחר שהתנגדה למתווה הגז. התחנה הבאה שלה היתה ניהול מחלקת תשתיות במשרד עו"ד בסקטור הפרטי.

   

מיקי חיימוביץ מיקי חיימוביץ' | צילום: עמית שעל מיקי חיימוביץ

אורית פרקש-הכהן, צילום: נמרוד גליקמן אורית פרקש-הכהן | צילום: נמרוד גליקמן אורית פרקש-הכהן, צילום: נמרוד גליקמן

הרכש החדש של ישראל ביתנו: אלי אבידר, מנכ"ל הבורסה ליהלומים לשעבר

אלי אבידר (54), מנכ"ל הבורסה ליהלומים לשעבר, מצטרף לרשימת ישראל ביתנו לכנסת. עם הצטרפותו מונה לראש הצוות המדיני של המפלגה.

אבידר הוא מזרחן בהשכלתו, בעבר איש משרד החוץ ששירת בין השאר כראש נציגות ישראל בקטאר. הוא מלווה את יו"ר המפלגה ליברמן מזה עשור, בתחומי המדיניות והמגעים השקטים מול מדינות המפרץ. אבידר הוא רס"ן במילואים ביחידה 504 ומייסד ויו"ר הפורום המדיני ביטחוני - "מזרח תיכון חכם". עד להצטרפותו לרשימה, כיהן כנשיא ויו"ר הדירקטוריון של חברת הפינטק דינדקס, העוסקת בפיתוח מדדים פיננסיים על שוק היהלומים העולמי.

אלי אבידר , צילום: יח"צ אלי אבידר | צילום: יח"צ אלי אבידר , צילום: יח"צ

עידן רול מצטרף ליש עתיד

צפלגת יש עתיד הודיעה היום כי הדוגמן לשעבר עידן רול ישובץ ברשימתה לכנסת. רול, כיום עורך דין בתחום ההייטק, הוא בן הזוג של הזמר הראל סקעת. יו"ר יש עתיד, יאיר לפיד, אמר: " זה בלתי נתפס שב-2019 יש עדיין אנשים במדינה הזאת שאומרים לעצמם טילים עפים בעזה על אזרחי העוטף,עגלה בסופר עולה יותר מאשר בטוקיו וראש הממשלה בחקירות, אבל מה שבאמת מפריע לממשלה – זה איך שני אנשים אוהבים אחת את השני, אנחנו לא רוצים לחיות בעולם שבו אהבה מפריעה למישהו".

רול אמר: "הצורך לקום ולעשות קרה באופן טבעי. מתוך המסע להקמת המשפחה שלנו וכתגובה למדיניות המפלה של הממשלה כלפי הקהילה הגאה. מחאת הקהילה הגאה היא ניצחון על אדישות, על ספקנות. ההוכחה שאפשר לשנות , אבל הדרך עוד ארוכה"

עוד הוסיף: "הבחירות הקרובות הן הבחירות על הדברים הכי בסיסים לקיומנו: ביטחון אישי, האפשרות להקים משפחה, לאהוב בחופשיות ופשוט לחיות את חיינו כפי שאנו בוחרים, כאזרחים שווים במדינת ישראל".

עידן רול עידן רול עידן רול

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות