אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ג'ין גולובינסקי מונה למנהל הפעילות בישראל של ענקית הפיננסים אינטואיט צילום: איל מרילוס

ג'ין גולובינסקי מונה למנהל הפעילות בישראל של ענקית הפיננסים אינטואיט

גולובינסקי הוא תושב חוזר לאחר שעלה לישראל בגל העלייה הגדול מברה"מ ב-1993 וב-1996 עבר לעבוד בחברת הייטק בארה"ב. המרכז של החברה בישראל מעסיק כיום כ-170 עובדים מרביתם בתחום הפיננסים והשאר בתחום הסייבר ולימוד מכונה

07.02.2019, 15:03 | מאיר אורבך

ענקית הפיננסים האמריקאית אינטואיט מינתה את ג'ין גולובינסקי למנהל הפעילות החדש ב- Intuit Israel. בשיחה עם כלכליסט מספר גולובינסקי שהוא למעשה תושב חוזר לישראל. "עליתי לישראל בגל העליה הגדול מברית המועצות וב-1996 עברתי לעבוד בחברת הייטק בארצות הברית ורק לאחר 23 שנה חזרתי לישראל לנהל את הפעילות של אינטואיט כאן. בכל התקופה הזו עבדתי רבות עם צוותים וחברות ישראליות", אמר גולובינסיקי.

ג ג'ין גולובינסקי | צילום: איל מרילוס ג

גולובינסקי הצטרף לחברה זמן קצר לאחר הרכישה הגדולה של חברת צ'ק הישראלית שהיתה למעשה הכניסה של חברת הפיננסים לישראל. "הצטרפתי לחברה זמן קצר לאחר מכן אבל הייתי מעורב ועמדתי מאחורי הרכישה של חברת הסייבר הישראלית פורטיקור. זו רכישה מאוד משמעותית עבורנו והיא חלק בלתי נפרד מכל מערך הסייבר שלנו".

המרכז של החברה בישראל מעסיק כיום כ-170 עובדים מרביתם בתחום הפיננסים והשאר בתחום הסייבר ולימוד מכונה. "אנחנו נמצאים כרגע בתקופה של מעבר שיסתיים לקראת הקיץ למרכז החדש שלנו בפתח תקווה. שם יהיה לנו מקום לכ-500 עובדים אם נרצה, אבל בעיקר יהיה לנו מקום נרחב עם אפשרות למספר עובדים גדול יותר, לערוך כנסים וכד".

לגולובינסקי יש ותק וניסיון של למעלה מ-30 שנים בתחום הטכנולוגיה והוא הוביל צוותי פיתוח מוצרים במספר אזורים גיאוגרפיים בעולם כגון הודו, רוסיה, אוקראינה, יפן, סין, סינגפור, צרפת, גרמניה וישראל. הוא היה אחראי על פיתוח מוצרים חברות כגון Alert Logic, BMC Software, Qualys, Limelight Networks .

לג'ין תואר שני בהנדסת מחשבים מאוניברסיטת סנט פטרסבורג לתקשורת ולתחבורה (PGUPS) ברוסיה. "אני לא פוסל רכישות נוספות של החברה בישראל. היינו על סף רכישה כזו בדצמבר האחרון אבל החברה שאותה בחנו בחרה לבסוף להמשיך בדרך עצמאית".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות