אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לא רק מיגדה: אורי יהודאי מונה ליו"ר גלעם של קרן פימי צילום: סיון פרג'

בלעדי לכלכליסט

לא רק מיגדה: אורי יהודאי מונה ליו"ר גלעם של קרן פימי

מנכ"ל פרוטרום לשעבר יוביל את חברת הרכיבים לתעשיית המזון; ברקע - היום נודע כי יהודאי ישמש כיו"ר פעיל ושותף בחברת מיגדה, גם היא של קרן פימי

10.02.2019, 15:42 | גולן חזני

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

אורי יהודאי מונה בשבוע שעבר ליו"ר חברת גלעם שבשליטת קרן פימי, כך נודע לכלכליסט. ברקע, פורסם היום כי יהודאי ישמש כיו"ר פעיל ושותף בחברת מיגדה, יצרנית ציוד רפואי מקריית שמונה שנמכרה לפני שבוע גם היא לקרן פימי, בראשות ישי דוידי, תמורת 45 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

גלעם נרכשה ע"י פימי באוקטובר 2016 ופועלת בתחום ייצור רכיבים לתעשיית המזון. החברה נרכשה תמורת 290 מיליון שקל ומחזור המכירות שלה עולה על חצי מיליארד שקל. יהודאי, כך נודע, רכש 5% ממניות גלעם לפי שווי דומה לזה שרכשה פימי, וישמש כיו"ר פעיל בחברה. יצויין כי בין ישי דוידי מנהל קרן פימי ואורי יהודאי יש קרבה משפחתית. יהודאי רכש כמות דומה של מניות, 5%, גם במיגדה.

אורי יהודאי, צילום: יונתן בלום אורי יהודאי | צילום: יונתן בלום אורי יהודאי, צילום: יונתן בלום


     

גלעם מנוהלת ע"י ליעד כהן, שבעבר היה סמנכ"ל בתנובה, ופועלת בשלושה מגזרים עיקריים: פתרונות המתקה - בעיקר פרוקטוז שמשמש תחליף סוכר, ייצור עמילנים לתעשיית המזון ותעשיית הנייר, וסחר ברכיבים לתעשיית המזון.

מגזרים אלה משיקים לפעילות של חברת תמציות הטעם פרוטרום, שיהודאי בתפקידו כמנכ"ל הוביל את מכירתה ב-7 מיליארד דולר לחברת IFF.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות