אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ישראל קנדה ומנכ"ל פתאל בעבר יקימו רשת בתי מלון צילום: חן גלילי

בלעדי לכלכליסט

ישראל קנדה ומנכ"ל פתאל בעבר יקימו רשת בתי מלון

ראובן אלקס, אסי טוכמאייר וברק רוזן מתכננים מלונות פרימיום תחת המותג Play Hotel. החברה תנסה לפתוח חדרים ראשונים לקראת האירוויזיון במאי

11.02.2019, 06:51 | גולן חזני

קבוצת ישראל קנדהמקימה רשת מלונות לייפסטייל בשיתוף עם מי שהיה בעבר מנכ"ל רשת פתאל ראובן אלקס. ל"כלכליסט" נודע כי אלקס יחזיק ב־20% ממניות החברה החדשה, שתפעיל בתי מלון תחת המותג פליי הוטלס (Play Hotels).

המלון הראשון יוקם בפרויקט מידטאון תל אביב, שישראל קנדה רכשה בו את חלקה של יורוקום (37.5%) תמורת 140 מיליון שקל. האחזקה נמכרה במסגרת פירוק החברה, שהיתה בבעלות שאול אלוביץ'. ישראל קנדה, בשליטת אסי טוכמאייר וברק רוזן, מחזיקה ב־75% ממניות מידטאון, והיא תפתח במגדלים 120 חדרי מלון. היקף ההשקעה הכולל בפרויקט מידטאון, שבו שותפה החברה עם אלקטרה שבשליטת האחים זלקינד, הוא יותר מ־2 מיליארד שקל.

הכניסה של ישראל קנדה למלונאות נעשית בתקופת תנופה לענף, בישראל בכלל ובתל אביב בפרט. החברה תנסה לסיים את הקמת החדרים במידטאון עד לאירוויזיוןשיתקיים במאי.

מימין: ברק רוזן ואסי טוכמאייר, בעלי קנדה ישראל, צילום: אריק סולטן מימין: ברק רוזן ואסי טוכמאייר, בעלי קנדה ישראל | צילום: אריק סולטן מימין: ברק רוזן ואסי טוכמאייר, בעלי קנדה ישראל, צילום: אריק סולטן

ל"כלכליסט" נודע גם כי החברה הציבה לעצמה יעד של הקמת 1,000 חדרי מלון בתל אביב. לא מדובר במלונות בוטיק, אלא בחדרים מתקדמים מבחינה טכנולוגית, בעיצוב אדריכלים בינלאומיים — וכנראה גם במחירי פרימיום. אחד החידושים יהיה המפתח לחדר, שיאפשר כניסה לאתרים שונים בעיר. חדרי המלון יוקמו בנכסים שמקימה ישראל קנדה בתל אביב, ובהם מגדלי פרויקט הכנרית ברחוב דה וינצ'י, פרויקט לפיד ברחוב אילת ומתחם פי גלילות.

ראובן אלקס, לשעבר מנכ"ל רשת מלונות פתאל, צילום: שיר גולני ראובן אלקס, לשעבר מנכ"ל רשת מלונות פתאל | צילום: שיר גולני ראובן אלקס, לשעבר מנכ"ל רשת מלונות פתאל, צילום: שיר גולני

כפי שפורסם בעבר ב"כלכליסט", החברה מנהלת מו"מ מתקדם עם המילארדר היהודי מניו יורק לארי סילברסטיין, להקמת מתחם מלונאות גדול ברחוב אילת תחת מותג היוקרה הבינלאומי ארבע העונות.

מישראל קנדה נמסר כי "פעילות מלונאית היא המשך טבעי לפעילות הנדל"ן בבנייני יוקרה בת"א, שבהם אירוח הוא ערך מרכזי. כמו כן היא תומכת בהעמקה של הקבוצה בתחום המניב".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות