אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שובו של הננס: החל שיווק הדור החדש של סוזוקי ג'ימני בישראל

שובו של הננס: החל שיווק הדור החדש של סוזוקי ג'ימני בישראל

הרכב יגיע בשתי גרסאות: ידנית ואוטומטית, המצוידות במנוע בנזין בנפח 1.5 ליטרים. מחירה של הגרסה הידנית הוא 125 אלף שקל, ומחירה של האוטומטית הוא 137 אלף שקל

11.02.2019, 15:46 | תומר הדר

מכשירי תנועה, יבואנית סוזוקי, הודיעה היום (ב') על תחילת שיווקו של סוזוקי ג'ימני החדש בישראל.

קראו עוד בכלכליסט

בדומה לדורות הקודמים של רכב השטח הקטן של סוזוקי, הג'ימני הקודם והסמוראי לפניו, גם הג'ימני החדש הוא רכב שטח "אמיתי", שמצויד בשלדת סולם, בצמד סרנים חיים וגם בתיבת העברה הכוללת הילוך כוח – תצורה שכיום קיימת רק בג'יפ רנגלר החדש.

סוזוקי ג סוזוקי ג'ימני החדש סוזוקי ג

הג'ימני ישווק בישראל בשתי גרסאות: ידנית ואוטומטית, המצוידות במנוע בנזין בנפח 1.5 ליטרים. מחירה של הגרסה הידנית הוא 125 אלף שקל ואילו מחירה של הגרסה האוטומטית הוא 137 אלף שקל.

ג ג'ימני, מבט מבפנים ג

לפי מכשירי תנועה, הג'ימני הוא הרכב הראשון של סוזוקי שישווק בישראל, כשהוא מצויד במערכות בטיחות מקוריות, קרי מערכת המסוגלת לבלום את הרכב בעת סכנה. לצד אלה, מצויד הג'ימני גם במערכת בקרה בירידה במדרון, בקרת טיפוס המדמה פעילות של נעילות דיפרנציאל, לנסיעה בשטח קשה וגם בשש כריות אוויר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
שערוריית מחיר - הגימיני
בדקתי את הנושא - באירופה. המחיר בכל מדינות אירופה / לידני; היה ונשאר כ 18.000€.... בישראל אנו לא רק משלמים על חמדנות - היבואן.. אנו נאלצים לשלם את מדיניות מ. התחבורה - על יבואן ב ל ע ד י. - אין " חיה " כזו, בכל העולם המערבי. - " הון שילטון " - מזכיר משהוא. .??
גולדמן רפאל  |  14.02.19
לכל התגובות