אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמנכ״לית משאבי האנוש בחברת EverCompliant מספרת להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה

מיתוג מעסיק

סמנכ״לית משאבי האנוש בחברת EverCompliant מספרת להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה

התחרות על עובדים מוכשרים בענף ההייטק גוברת. במסגרת סדרת הראיונות של ערוץ הייטקיסט עם מנהלים בארגונים, מצאנו כי עבור טאלנטים, הבחירה במקום העבודה הבא מבוססת על הרבה מעבר לתלוש השכר. ראיון 61 מתוך 100 בסדרה!

24.02.2019, 12:34 | בשיתוף מערכת הייטקיסט
1. דר, מה מאפיין אתכם כארגון ואילו ערכים חרטתם על דגלכם?

EverCompliant הוא בראש ובראשונה ארגון בעל תרומה ערכית חיובית לעולם, מונע הונאות ברשת והופך את עולם ה- e-commerce לבטוח יותר. בארגון קיימת צמיחה וגדילה מתמדת. חשוב לנו שככל הארגון צומח, כך גם העובדים יצמחו איתו. אנחנו שמים דגש מאד גדול על מחקר ולמידה, דואגים לשיפור מתמיד ובניית תשתיות נכונה. אחד המאפיינים הבולטים הוא האכפתיות העמוקה, תשומת הלב אחד לשני, ללקוחות ולפרטים. אנחנו מכוונים גבוה ומגיעים לשם. היכולת שלנו להתאים את עצמנו, לגדול, ללמוד ולהתפתח באופן כה מסור באה לידי ביטוי בהצלחות וברשימת הלקוחות והמשקיעים שלנו מהשורה הראשונה.

2. אילו עובדים ״ירגישו בבית״ ויצליחו בארגון שלכם?

עובדים עם ראש פתוח, סקרנות שלוקחים אחריות ורוצים להשפיע מקומם איתנו. אצלנו שוויון ו-diversity הם לא סיסמאות, אנחנו חיים ככה. לדוגמא יש אצלנו רוב נשי מובהק, עובדות ומנהלות וזה כמובן לא מסתיים שם.

3. כיצד אתם עוזרים לעובדים להצליח בארגון ולפתח את הקריירה שלהם?

ראשית, מתחילת העסקה אנחנו משקיעים בתוכנית on-boarding מורחבת שכוללת למידה מעמיקה של התחום, הארגון והאנשים. כל העובדים מכל המחלקות מתנסים בעבודה שממחישה את מהות המוצרים והחשיבה של הארגון. לאחר מכן, לאורך חיי העובד בארגון, אנו דואגים לפתוח אפשרויות ניוד פנימיות למחלקות השונות וגם מעודדים זאת באופן אקטיבי. העובדים לוקחים חלק פעיל לא רק בלמידה פסיבית אלא גם מלמדים אחרים, אם בחניכה או בקורסים פנימיים מאורגנים. יכולת ההשפעה של כל אחד פה בארגון על התוצאות היא עצומה.

4. אילו אירועים / פעילויות החברה מקיימת לטובת העובדים?

יש לנו באופן קבוע Happy hours מיוחדים ביותר, אצלנו לא חוזרים על אותו דבר פעמיים. כמובן שיש לנו אירועי חברה נוספים, אבל הדגש הוא תמיד על זמן איכות משותף והכישרונות שיש לנו כאן מתוך החברה (יש מי שישלוף גיטרה ויש מארגני פעילויות משחקים למשל). אנחנו דואגים לפרטים הקטנים, לתשומת לב באירועים אישיים ונמצאים שם כדי לתמוך גם באירועים אישיים פחות נעימים. החברות שלנו כאן פורצת מחוץ לגבול שעות העבודה, פשוט נהנים להיות יחד.

צוות EverCompliant צוות EverCompliant צוות EverCompliant

5. מה החזון שלכם בכל הקשור לאנשים שעובדים בחברה?

לצמוח ולהתפתח איתנו. יחסי עבודה הם הדדיים וסינרגיה נוצרת משילוב כוחות וצמיחה משותפת. אנחנו נותנים לעובדים שלנו הזדמנות להתנסות ולהתפתח בתחומים חדשים גם בלי ניסיון קודם, מאמינים ביכולת, רצון והזדמנות.

6. כיצד נראה יום עבודה בארגון?

כשהעובדים מגיעים מחכה להם מטבח שלם מלא כל טוב לארוחת בוקר, כל אחד במחלקה שלו מטפל במה שעל סדר היום לפי הלקוחות או מצב הגרסה. הדבר המרכזי הוא איכות המוצר המסופק ללקוחותינו. לקראת 11 כמעט כולם מחליטים מה הם אוכלים לצהרים (ההחלטה החשובה של היום). מדי פעם החבר'ה כאן מוצאים זמן על המרפסת עם שש בש וכוס קפה אחה"צ. במהלך היום אנו חוקרים את הרשת בצורה אוטומטית, עושים ולידציה של התוצאות עם תמיכה תמידית של סטטיסטיקות מיוחדות. כל יום משנה - עוזר לילדים וחסרי ישע ברחבי העולם, מונע הונאות והופך את העולם למקום בטוח יותר. כך שהסיפוק בעבודה היומיומית הוא גדול.

7. מה מאפיין את העובדים והמנהלים בארגון שלכם? אילו אנשים אתם מחפשים?

כולם פה hands-on כולל כל חברי ההנהלה, כולנו בפרטים וחשובים לנו הידע והתקשורת. אם יש סקרנות למחקר, יכולת תקשורת, עבודת צוות ורצון להשפיע, זה המקום!

בואו להכיר אותנו לעומק ולהתעדכן במשרות הפתוחות באתר הקריירה שלנו בהייטקיסט.

הייטקיסט – פלטפורמת מיתוג המעסיק החדשה והיוקרתית לענף ההייטק בישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות