אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה הלאה: החידושים החמים מהרשת צילום: youtube / Mortal Kombat

מה הלאה: החידושים החמים מהרשת

סדרת משחקי המכות האגדית "מורטל קומבאט" מגבירה את מינוני הדם, מפסיקים את ההתמרות לאריזות חד פעמיות, קנאביס ארוז בסוכריות גומי, ספר מתכונים לשימורי מזון ושואב אבק שנטען בעזרת USB

14.02.2019, 09:24 | אחי רז

משחק: ראינו דם

סדרת משחקי המכות האגדית "מורטל קומבאט" תחגוג בקרוב את המהדורה ה־11 שלה, ומהטריילרים הראשונים ששחררה החברה המפתחת NetherRealm מסתמן שהיא הגבירה גם את מינוני הדם והאכזריות ל־11, כולל מגוון שיסופים, שחיטות ושאר הגעלות. 23 באפריל.

 , צילום: youtube / Mortal Kombat צילום: youtube / Mortal Kombat  , צילום: youtube / Mortal Kombat

רב־פעמי: חוזר בדלת האחורית

עוד ועוד אנשים עם מודעות סביבתית מנסים לצמצם את כמות הזבל שהם מייצרים, וכעת המיזם החדש Loop מנסה לסייע לאמריקאים להיגמל

מההתמכרות שלהם לאריזות חד־פעמיות. המנויים משאירים את האריזות הריקות שלהם בקופסה ייעודית, ושליחי החברה אוספים אותן, מחטאים ומחזירים אותן מלאות מחדש.

 , צילום: loopstore.com צילום: loopstore.com  , צילום: loopstore.com

חד־פעמי: בית הנייר

מי שבכל זאת משתמש בכלים חד־פעמיים, לפחות שיעשה את זה בסטייל. המותג היפני Wasara מייצר את הכלים האלגנטיים ביותר, כולל צלחות הגשה יפהפיות, מגוון קערות, מגשים קטנים לניגירי וכמובן סכו"ם. הכלים עשויים נייר או במבוק, מתכלים ואקולוגיים למהדרין.

 , צילום: wasara.jp צילום: wasara.jp  , צילום: wasara.jp

קנאביס: שוב אני מוצץ

בתקופה האחרונה קשה להתעלם מהבאזוורד CBD - הרכיב בקנאביס שאין לו השפעות פסיכואקטיביות אבל מבטיח השפעות של ריפוי והרגעת מתח. עכשיו Lord Jones מציעה אותו ארוז היטב בסוכריות גומי. 45 דולר.

 , צילום: shop.lordjones.com צילום: shop.lordjones.com  , צילום: shop.lordjones.com

בישול: תוססס

לשף של מסעדת נומה הדנית המהוללת רנה רדזפי יש חיבה מיוחדת לשיטות שימור מזון מסורתיות, ובראשן התססה. בספר החדש שלו, "The Noma Guide to Fermentation", הוא פורש על פני כ־450 עמודים את כל התורה שלפיה מתסיסים מזון במסעדה שלו, כולל לא מעט מתכונים. 25 דולר.

 , צילום: amazon.com צילום: amazon.com  , צילום: amazon.com

סניקרס: יפה לי?

תעשיית הסניקרס משגשגת, ואיתה צומחת כלכלה של מוצרי עזר לרודפי הנעליים. Wannaby הוא סטארט־אפ קטן מבלארוס שמחבר בין טכנולוגיית מציאות רבודה לעולם האופנה, והאפליקציה החדשה שלו, Wanna Kicks, מאפשרת להשתמש במצלמה של האייפון כדי לראות איך סניקרס מחנויות אונליין נראות עלינו. חינם, כרגע רק ל־iOS.

 , צילום: apple.com צילום: apple.com  , צילום: apple.com

אריזה: נשאבים לזה

מכירים את הניסיון, ביום האחרון של החופשה בחו"ל, לדחוס את כל הבגדים החדשים למזוודה שמאיימת להתפקע? נכון הייתם שמחים לשקית ואקום ושואב אבק? אז הנה Pacum — שואב קטנטן שנטען בעזרת USB ונועד בדיוק למשימות כאלה. 30 דולר בקיקסטארטר.

 , צילום: kickstarter.com צילום: kickstarter.com  , צילום: kickstarter.com

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות