אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
 Fiverr הישראלית רוכשת את חברת ClearVoice האמריקאית צילום: עומר הכהן

Fiverr הישראלית רוכשת את חברת ClearVoice האמריקאית

היקף הרכישה לא נמסר אך הוא מוערך בין 10 מיליון דולר ל-20 מיליון דולר. ClearVoice מספקת שירותי תוכן במודל תוכנה כשירות בענן

13.02.2019, 15:34 | מאיר אורבך

חברת Fiverr הישראלית המפעילה זירת מסחר לשירותים, רוכשת את פלטפורמת השיווק האמריקאית ClearVoice, המספקת שירותי תוכן במודל תוכנה כשירות ענן. מפייבר נמסר שהצטרפותה של ClearVoice לפורטפוליו של החברה תאפשר למשתמשים לקבל גישה ליוצרי תוכן מקצועיים.

קראו עוד בכלכליסט

פייבר מתכוונת להמשיך ולהפעיל את ClearVoice כחברת בת עצמאית. החברות לא פרסמו את שווי הרכישה אך על פי הערכת "כלכליסט" שווי ההסכם הוא בין 10 ל-20 מיליון דולר. ClearVoice, נוסדה ב-2014 על ידי ג'יי סוואנסון וג'ו גריפין ובסיסה בפיניקס אריזונה. לקוחותיה המובילים של החברה כוללים חברות דוגמת Intuit, Carfax ו-Esurance. החברה נרכשת גייסה עד היום 3.1 מיליון דולר בלבד.

שירות ClearVoice שירות ClearVoice שירות ClearVoice

החברה מפעילה פלטפורמה טכנולוגית ליצירת תוכן שיווקי המשלבת זירת מסחר של יוצרי תוכן מקצועיים. ClearVoice מאפשרת לחברות להפיק תוכן באופן הניתן למדידה. ההצטרפות לפייבר, תאפשר ל-ClearVoice להרחיב את היצע השירותים ואת בסיס הלקוחות שלה.

מיכה קאופמן, מנכ"ל החברה מסר: "פייבר ממשיכה לתור אחר הזדמנויות רכישה אסטרטגיות כדי לבסס את מעמדנו כמובילי כלכלת הפרילאנס העולמית ששוויה מוערך במעל ל-100 מיליארד דולר. צירופו של צוות ClearVoice, המביאים איתם מומחיות ביצירת תוכן שיווקי עבור עסקים גדולים, מאפשר לנו להמשיך את המהלך האסטרטגי של בניית מערך השירותים דיגיטליים המוביל בעולם".

ג'יי סוואנסון, מנכ"ל משותף ב-ClearVoice אמר: "אנו נרגשים להצטרף לחברה המעצבת מחדש את הדרך בה אנשים וארגונים עובדים יחד. פרק חדש זה מאפשר לנו למנף את הידע והניסיון של פייבר, בכדי להגדיל את החברה בקנה מידה גלובלי ולממש את החזון שלנו ליצור פלטפורמה המאפשרת שיתוף פעולה ברחבי העולם".

קהילת הפרילאנסרים הגלובלית בפייבר כבר ייצרה מעל ל- 50 מיליון Gigs איכותיים במעל ל-200 תחומים ב160 מדינות בעולם. פייבר מעסיקה כיום כ-450 עובדים בישראל ובעולם וגייסה עד כה כ-110 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות