אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בזק תעתור לבג"ץ: תדרוש לבטל את ההפרדה המבנית צילום: אוראל כהן

בזק תעתור לבג"ץ: תדרוש לבטל את ההפרדה המבנית

ההפרדה המבנית מונעת מהחברה מלמזג לפעילותה שירותים שמציעות חברות הבת שלה, פלאפון, yes ובזק בינלאומי, בכך לא מאפשרת לה להציע חבילות משולבות של שירותי טלפוניה, סלולר, אינטרנט וטלוויזיה

14.02.2019, 11:48 | עומר כביר

בזק תעתור היום לבג"ץ בדרישה להורות למשרד התקשורת לאשר את ההפרדה המבנית בחברה, כך מסרה בזק בהודעה לבורסה.

ההפרדה המבנית מונעת מהחברה מלמזג לפעילותה שירותים שמציעות חברות הבת שלה, פלאפון, yes ובזק בינלאומי, בכך לא מאפשרת לה להציע חבילות משולבות של שירותי טלפוניה, סלולר, אינטרנט וטלוויזיה דוגמת אלו שמציעות HOT, פרטנר וסלקום.

קראו עוד בכלכליסט

דודו מזרחי, מנכ"ל בזק, צילום: בלומברג, יח"צ דודו מזרחי, מנכ"ל בזק | צילום: בלומברג, יח"צ דודו מזרחי, מנכ"ל בזק, צילום: בלומברג, יח"צ

בנובמבר מסרה בזק שמשרד התקשורת הודיעה לה שהוא עדיין מקיים דיונים בסוגיית ההפרדה המבנית. "ביום 13.2.2019 החליט דירקטוריון החברה לאשר הגשת עתירה של החברה לבג"ץ כנגד משרד התקשורת לביטול לאלתר של ההפרדה המבנית בקבוצת בזק", מסרה בזק לבורסה. "זאת לאחר שהמשרד לא נענה לפניות החברה בנושא על אף שהתקיימו, לדעתה של החברה, כל התנאים המצדיקים ומחייבים את ביטול ההפרדה המבנית בהתאם למסמך המדיניות בנושא הרחבת התחרות בתחום התקשורת הנייחת - שוק סיטונאי אשר פורסם על ידי משרד התקשורת".

ממשרד התקשורת נמסר בתגובה: "העתירה טרם התקבלה במשרדנו, לכשתתקבל נלמד אותה ונתייחס".

בתוך כך, ארז חסדאי מונה לסמנכ"ל כלכלה ורגולציה בבזק. חסדאי יחליף בתפקיד את סמנכ"לית הרגולציה שרון פליישר, שהודיעה על פרישתה לפני כחודשיים. במקביל, הוא גם ינהל את פעילות הכלכלה של הפעילות הקווית של בזק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות