אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווחים: שחקן הפוטבול שמחה נגד אלימות שוטרים יקבל פיצוי של עד 80 מיליון דולר מה-NFL קרדיט: נייקי

דיווחים: שחקן הפוטבול שמחה נגד אלימות שוטרים יקבל פיצוי של עד 80 מיליון דולר מה-NFL

קולין קפרניק, שהוביל את מחאת שחקני הפוטבול על אלימות המשטרה נגד שחורים ומאז לא קיבל הצעת חוזה מאף קבוצה - יזכה לפיצוי מקבוצות הליגה האמריקאית

16.02.2019, 15:36 | שירות כלכליסט

קולין קפרניק, שהוביל את מחאת שחקני הפוטבול על אלימות המשטרה נגד שחורים ומאז לא קיבל הצעה לחוזה מאף קבוצה, יזכה לפיצוי של כ-80 מיליון דולר מקבוצות ליגת הפוטבול של ארה"ב (NFL). כך לפי דיווחים בארה"ב.

קראו עוד בכלכליסט

קפרניק ואריק ריד תבעו את ליגת הפוטבול של ארה"ב לאחר שעלה חשד לשיתוף פעולה אסור בין כל הקבוצות שנועד למנוע מהן להחתים את השחקנים שמחו בזמן ההמנון. אתמול בלילה דווח כי הצדדים הגיעו לפשרה וחתמו על הסכם סודיות. "לא תהיה תגובה נוספת מכל המעורבים בנושא", נכתב בהודעה לתקשורת.

עם זאת, לפי מייק פרימן מבליצ'ר ריפורד, כמה קבוצות NFL טוענות כי קפרניק, שלא קיבל הצעת עבודה מאף קבוצה לאחר שעזב את סן פרנסיסקו פורטיניינרס לפני יותר משנתיים, יקבל פיצויים של בין 60 ל-80 מיליון דולר. פרימן טוען שמדובר בהערכות של הקבוצות. 

מוקדם יותר השבוע, עורך הדין של קפרניק, מארק גראגוס, אמר שככל הנראה הצדדים ילכו לבית המשפט שם ייחשף עומק שיתוף הפעולה האסור בין כל הקבוצות.

קפרניק וריד, לשעבר שחקן בקרולנייה פנת'רנס, האשימו את ה-NFL בכך ש"הכניסו אותם לרשימה השחורה" בגלל המחאה שלהם. 

קולין קפרניק (מספר 7) במחאה בזמן השמעת ההמנון, צילום: איי אף פי קולין קפרניק (מספר 7) במחאה בזמן השמעת ההמנון | צילום: איי אף פי קולין קפרניק (מספר 7) במחאה בזמן השמעת ההמנון, צילום: איי אף פי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות