אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סאגת הקואופ: אם זול ובגדול תוותר על בקשתה לפסילת רמי לוי - תבוצע התמחרות בין הרשתות צילום: עומר מסינגר

פרסום ראשון

סאגת הקואופ: אם זול ובגדול תוותר על בקשתה לפסילת רמי לוי - תבוצע התמחרות בין הרשתות

אם בזול ובגדול יוותרו על בקשתם, תבוצע התמחרות בין שלוש הרשתות שהציגו הצעות רכישה רלבנטיות: רמי לוי, זול ובגדול ומחסני השוק. הרשת תודיע לבית המשפט על עמדתה עוד השבוע

17.02.2019, 12:36 | ליטל דוברוביצקי

רשת זול ובגדול תודיע לבית המשפט האם היא נסוגה מבקשתה לפסול את הצעת רמי לוי לרכישת הקואופ; אם ברשת יוותרו על בקשתם, תבוצע התמחרות בין שלוש הרשתות שהציגו הצעות רכישה רלבנטיות: רמי לוי, זול ובגדול ומחסני השוק. כך המליץ ביהמ"ש לצדדים היום (א').

קראו עוד בכלכליסט

רמי לוי, צילום: עומר מסינגר, אוראל כהן רמי לוי | צילום: עומר מסינגר, אוראל כהן רמי לוי, צילום: עומר מסינגר, אוראל כהן

זול ובגדול יודיעו לבית המשפט על עמדתם השבוע. אם לא יוותרו על בקשתם לפסול את רשת רמי לוי, בית משפט יתבקש לדון בכך.

ביום שישי פורסם ב"כלכליסט" כי גם רשת רמי לוי וגם רשת זול ובגדול קיבלו את אישור הממונה על התחרות לרכישת רשת הקואופ, בכפוף להחרגת סניפים. מתמודדת רלוונטית נוספת היא מחסני השוק, שהצעתה ניתנת לאישור מהיר של הממונה על התחרות. נאמני רשת קואופ ביקשו היום מבית המשפט המחוזי בירושלים, במסגרת דיון שהתקיים, לתת אישור עקרוני למכירת הקואופ.

הנאמנים, עו"ד שלמה נס ורו"ח חן ברדיצ'ב, ציינו במסגרת דו"ח שלישי שהגישו ביום שישי לבית המשפט המחוזי בירושלים, באמצעות עו"ד שי גליקמן, כי "הליך מכירת הפעילות כלל שני סיבובים של הצעות, כשבסופו של דבר ישנן שלוש הצעות רלבנטיות: הצעת רמי לוי (163 מיליון שקל), זול ובגדול (153 מיליון שקל) ומחסני השוק (138 מיליון שקל)".

עוד מציינים הנאמנים בדו"ח, כי "בנקודת הזמן הנוכחית, לאור השיקולים והצעת הממונה להחרגת תשעה סניפים (מתוכם חמישה סניפים בירושלים שיועברו לרוכש חדש שאינו פעיל באיזור), להצעת רמי לוי יתרון על פני יתר ההצעות מבחינת התמורה הכספית הכלולה בה. יחד עם זאת, ככל וזול ובגדול תסיר את המגבלה שהציבה בהצעתה להחרגת עד שני סניפים בירושלים על ידי הממונה, הרי שהצעת זול ובגדול תהא רלבנטית ביותר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות