אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דדי פרלמוטר, לשעבר הישראלי הבכיר באינטל, בדרך לרשימה של אורלי לוי-אבקסיס

בלעדי לכלכליסט

דדי פרלמוטר, לשעבר הישראלי הבכיר באינטל, בדרך לרשימה של אורלי לוי-אבקסיס

פרלמוטר, ששימש בעבר כסגן נשיא בכיר בענקית השבבים, מקיים מגעים להצטרף לצמרת רשימתה של יו"ר גשר, ולשמש כקלף הכלכלי הבכיר שלה

17.02.2019, 21:16 | אדריאן פילוט

אחרי שבני גנץ בחר ביו''ר ההסתדרות אבי ניסנקורן כ"קלף הכלכלי" שלו, הגיע תורה של אורלי לוי-אבקסיס, שלפי הסקרים המעודכנים מתנדנדת על סף אחוז החסימה, לשלוף קלף משלה. "לכלכליסט" נודע כי יו''ר גשר מקיימת מגעים לצירופו של דדי פרלמוטר, לשעבר סגן נשיא אינטל העולמית, לצמרת רשימתה. 

קראו עוד בכלכליסט

פרלמוטר עשה את כל הקריירה שלו באינטל וטיפס מעלה עד שהיה מועמד להחליף את מנכ"ל החברה העולמית לשעבר פול אוטליני. עם זאת, באפריל 2013 החליט דירקטוריון אינטל למנות לתפקיד את המנכ"ל הקודם בריאן קרזניץ', ובאוקטובר באותה שנה - אחרי 34 שנות קריירה - עזב פרלמוטר את אינטל.

יו"ר גשר אורלי לוי-אבקסיס, צילום: עומר מסינגר יו"ר גשר אורלי לוי-אבקסיס | צילום: עומר מסינגר יו"ר גשר אורלי לוי-אבקסיס, צילום: עומר מסינגר

במאי 2014 מונה לדירקטור בחברת השבבים הישראלית מלאנוקס. פרלמוטר משמש גם כיושב-ראש משותף של ״המועצה הציבורית לקידום היי-טק בחברה הערבית״ וממייסדיה של עמותת צופן שמטרתה קידום חברה משותפת בישראל, באמצעות פיתוח תעשיית ההייטק בחברה הערבית.

בראיונות שהעניקה בסוף השבוע הצהירה לוי-אבקסיס כי המגעים להצטרפותה למפלגת חוסן לישראל של בני גנץ נמצאים ב"השהייה", כאשר באותם רגעים ממש סגר האחרון עסקה עם ניסנקורן, שלו הובטח  התפקיד הכלכלי הבכיר שתקבל "חוסן לישראל" - שר האוצר או שר הכלכלה.

פרלמוטר מסר בתגובה: "אני לא מגיב לשמועות".

ממפלגת גשר נמסר בתגובה: "רשימת המועמדים תפורסם ביום רביעי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות