אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורלי לוי-אבקסיס בדרך לאיחוד עם גנץ צילום: עומר מסינגר, אוראל כהן

אורלי לוי-אבקסיס בדרך לאיחוד עם גנץ

גנץ צפוי להציג מחר את הרשימה המשותפת, הכוללת גם את מפלגת תל"ם של בוגי יעלון. לוי-אבקסיס הציגה שורת דרישות ובהן שיריון ל-5 מקומות מטעם מפלגתה בשתי העשיריות הראשונות, בדומה ליעלון

18.02.2019, 13:36 | צבי זרחיה

מפלגת גשר בראשותה של ח"כ אורלי לוי-אבקסיס בדרך לאיחוד עם מפלגת חוסן לישראל בראשותו של בני גנץ. הכוונה היא להודיע עד מחר על התמודדות משותפת של שתי המפלגות, כך שגנץ יוכל מחר (יום שלישי) בערב להציג את הרשימה המשותפת הכוללת גם את תל"ם בראשותו של משה בוגי יעלון.

קראו עוד בכלכליסט

גורמים בשתי המפלגות אישרו כי מתנהלים שיחות מתוך מגמה להשלים את המו"מ.

לוי-אבקסיס הציגה באחרונה שורה של דרישות ובהן שיריון ל-5 מקומות מטעם מפלגתה בשתי העשיריות הראשונות, בדומה לזה שניתן ליעלון. כמו כן, העלתה שורה של דרישות לגבי קידום נושאי הדיור הציבורי, ומשכנתא שאותן קידמה לוי-אבקסיס בקדנציה האחרונים. כמו כן, היא דורשת שהמפלגה תקבל לידיה תיקים חברתיים ולהיות שותפה במו"מ הקואליציוני.

אורלי לוי. תצטרף לגנץ, צילום: עומר מסינגר, אוראל כהן אורלי לוי. תצטרף לגנץ | צילום: עומר מסינגר, אוראל כהן אורלי לוי. תצטרף לגנץ, צילום: עומר מסינגר, אוראל כהן

היא הודיעה בסוף השבוע שהמו"מ הוא לא על מקומות אלא על מהות, ועל היענות לישום עמדותיה החברתיות.

יצויין שעם הצטרפותה של לוי-אבקסיס לחוסן לישראל, לא תוכל הרשימה לרוץ לכנסת יחד עם רשימת יש עתיד. שכן, לוי-אבקסיס פרשה מישראל ביתנו בקדנציה היוצאת ונשארה בכנסת, וכתוצאה מכך נאסר עליה להתמודד ברשימה מפלגתית שמכהנת בכנסת.

לוי-אבקסיס הודיעה על שילובם של יפעת ביטון ושל חגי רזניק - לשעבר מנכ"ל משרד השיכון, ברשימתה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות