אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרנסיסקו פרטנרס משקיעה 60 מיליון דולר ברדיס לאבס

פרנסיסקו פרטנרס משקיעה 60 מיליון דולר ברדיס לאבס

עם השלמת סבב הגיוס החמישי, הצטרף למועצת המנהלים של החברה דיויד גולוב, מנהל ההשקעות הראשי של פרנסיסקו פרטנרס . ערן גורב, שותף פעיל בקרן, הצטרף כמשקיף. הסכום שגויס כעת ישמש את החברה לבסס את מעמדה בשווקים הקיימים

19.02.2019, 15:02 | מאיר אורבך

חברת הסטארט-אפ Redis Labs, המפתחת בסיסי נתונים לאפליקציות מתקדמות, גייסה 60 מיליון דולר בסבב גיוס חמישי בהובלת קרן ההשקעות האמריקאית Francisco Partners מסן פרנסיסקו, שמכרה לאחרונה את אחזקותיה בחברת NSO הישראלית. בסיבוב הגיוס הנוכחי השתתפו גם המשקיעים הקיימים של החברה, וביניהם :Goldman Sachs Private Capital Investing, Bain Capital Ventures, Viola Ventures ו- Dell Technologies. בכך מגיע סכום ההשקעה ב Redis Labs ל - 146 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

עם השלמת סבב הגיוס, הצטרף למועצת המנהלים של החברה דיויד גולוב, מנהל ההשקעות הראשי של Francisco Partner . ערן גורב, שותף פעיל בקרן, הצטרף כמשקיף. הסכום שגויס כעת ישמש את החברה לבסס את מעמדה בשווקים הקיימים, להאיץ את חדירתה לשווקים חדשים וכמו כן לתמוך בצמיחתה על ידי גיוס כוח אדם נוסף בשנה הקרובה. מהחברה נמסר שכל הכסף שגויס הוזרם לחברה ולא לרכישת בעלי מניות.

Redis Labs הוקמה בשנת 2011 על ידי היזמים עופר בנגל (מנכ"ל) ויפתח שולמן (מנהל טכנולוגיות) סביב הקוד הפתוח של רדיס (Redis). ב-2015 הצטרף לחברה סלבטורה סן פיליפו, יוצר הקוד הפתוח Redis, כמוביל הקהילה והקוד הפתוח.

עופר בנגל , צילום: צביקה טישלר עופר בנגל | צילום: צביקה טישלר עופר בנגל , צילום: צביקה טישלר

החברה פועלת מתל אביב, קליפורניה ולונדון ומעסיקה כיום יותר מ-250 עובדים, חלקם בסניף המקומי של החברה. כספי הגיוס הנוכחי ישמשו את החברה להמשך ההתרחבות הגלובלית, תמיכה בקהילת המפתחים של Redis והמשך פיתוח המוצר לקראת הפיכתו לבסיס נתונים מוביל לאפליקציות מודרניות. בימים אלה, צפויה החברה לגייס עשרות עובדים חדשים למרכז הפיתוח של החברה בתל אביב.

"ההשפעה של פלטפורמת Redis הולכת וגדלה בכל מקום בעולם, כאשר חברות ותאגידים מחפשים דרכים לשדרג את האפליקציות שלהם בטכנולוגיות מודרניות" אומר עופר בנגל, מייסד ומנכ"ל החברה. "הגיוס הנוכחי יאפשר לנו להאיץ את האסטרטגיה שלנו, שמטרתה להביא את בסיס הנתונים המהיר והיעיל ביותר בעולם לכל אפליקציה מודרנית" הוסיף.

רדיס אנטרפרייז (Redis Enterprise), המוצר המסחרי של החברה, מנצל טכנולוגיות זיכרון מודרניות כמו NVMe ו-Persistent Memory על מנת להציע פרישת נתונים יעילה וזולה על עננים ציבוריים ומרכזי נתונים פרטיים. בנוסף למבני הנתונים המתקדמים שלה, מציעה התוכנה מגוון שיטות למידול הנתונים, כמו Streams, Graph, Document ו-Machine Learning, וכן מנוע חיפוש בזמן אמיתי. הביצועים המהירים והגמישות של Redis, הפכו אותו לאחד מבסיסי הנתונים הצומחים והפופולריים ביותר בעולם, ובין השאר להיות הראשון שאיתו הקימו מעל מליארד (!) קונטיינרים (Docker Containers). בנוסף, דרך שותפויות עיסקיות עם חברות כגון Pivotal, RedHat ואחרים, החברה הצליחה לחדור לשוק התאגידי הבינלאומי. הסניף המקומי של החברה מקיים בכל שנה בישראל את ה- Redis Day, שיחול השנה בישראל ב-6 במרץ, והוא מושך אליו מאות מפתחי קוד פתוח מכל העולם.

"לקוחות ושותפים כאחד, מספרים לנו ש- Redis Labs בנתה את פתרון בסיס הנתונים המשוכלל והיציב ביותר לאפליקציות זמן אמיתי, הן בענן, הן במרכזי נתונים פרטיים והן בהתקנות היברידיות" אומר מאט שפצלר (Matt Spetzler) שותף ומנהל הפעילות באירופה של Francisco Partners. "אנחנו נלהבים להפוך שותפים של Redis Labs בתקופת צמיחה מואצת זו, שנועדה לשרת את צרכי כלכלת האינטרנט".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות