אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ועידת ברלין

"התבוננו על תחום התשלומים בחברה שלכם - ושאלו את השאלות הקשות"

יגאל רותם, מנכ״ל החברה הישראלית Credorax, דיבר בוועידת WeTechBerlin של "כלכליסט": "אם יש משהו אחד שאתה יכול לעשות בעסק שלך, שיש לו השפעה גדולה על השורה התחתונה - זה נושא התשלומים"

19.02.2019, 14:48 | הגר רבט, ברלין

 

 

 

״האם אתם מכירים יישות אחת בעולם כולו, כולל אמזון, שיכולה להגדיל את העמלה שלה ביותר מ-50% ולא לאבד נתח שוק? ויזה עשתה זאת״. את הדוגמה הזו הציג בוועידת WeTechBerlin של "כלכליסט", שנערכת בברלין, יגאל רותם, מנכ״ל החברה הישראלית Credorax שפיתחה מערכת סליקה לאבטחת עסקאות מסחר אלקטרוני בין מדינות.

קראו עוד בכלכליסט

יגאל רותם, צילום: אוראל כהן יגאל רותם | צילום: אוראל כהן יגאל רותם, צילום: אוראל כהן

רותם פתח את דבריו בהסבר על החשיבות של נושא התשלומים לכל עסק: "ג'יימס רוצה להגדיל את העסק שלו - הוא מציע שירות ומוצר טובים - הכל הולך טוב והוא עושה כסף, עדיין לא רווחי אבל הכל נראה מבטיח - אבל אז מגיע נושא התשלומים. תשלומים זה דבר שהרבה חברות קטנות ובינוניות נוטות להתעלם ממנו כי הוא מאחורי הקלעים ואולי גם משעמם לפעמים. אבל תנו לי לשאול אתכם - מה אתם חושבים מוכר יותר ברחבי העולם, ויזה או ישו? התשובה היא ויזה".

"אם נחזור לחברינו ג'יימס, הוא צריך לנהל כל אחד מהאספקטים של נושא התשלומים ושיטות התשלום והרשימה ארוכה. אם לא יעשה זאת, תהיה לכך השפעה עצומה על השורה התחתונה שלו. אם יש משהו אחד שאתה יכול לעשות בעסק שלך שיש לו את ההשפעה הגדולה ביותר על השורה האחרונה הוא נושא התשלומים״.

רותם פירט מעט על הפעילות של חברת Credorax: ״אנחנו בנק שיש לו רשיון בכל 32 מדינות האיחוד וגם בארהב ויפן. אנחנו חברה שהיא מאוד data-driven ופועלים מישראל. אנחנו עובדים בעיקר עם חברות איקומרס שרוצות למכור את המוצרים שלהן מחוץ לתחום השיפוט בו הן פועלות.

״אתם צריכים להתבונן על תחום התשלומים בחברה שלכם ולשאול את השאלות הקשות - למשל למה אנחנו רואים שיפור במדינות מסוימות ולא באחרות. מה שהייתי שמח לעשות זה לקיים דיון אופליין אתכם ולעזור למי שזקוק לכך באמצעות הפניית הזרקור לתחומים מסוימים בחברה שלכם. אנחנו אחת היישויות היחידות שעושות כמעט 100% איקומרס לכל רוחב הקורה״.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות