אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמנכ"ל הכספים של אלון רבוע כחול התפטר - ימונה לתפקיד המקביל ברשת 13 צילום: יח"צ

סמנכ"ל הכספים של אלון רבוע כחול התפטר - ימונה לתפקיד המקביל ברשת 13

הסמנכ"ל יוחאי בניטה יעזוב את הקבוצה ב-18 באפריל, לאחר 8 חודשים בלבד בתפקיד; מחליפו יהיה גדי הורן, המשנה למנכ"ל וסמנכ"ל הכספים של מלונות הכשרת הישוב

19.02.2019, 18:57 | יניב רחימי

סמנכ"ל הכספים של אלון רבוע כחול, יוחאי בניטה, הודיע על התפטרותו אחרי פחות משמונה חודשים בתפקיד. ההתפטרות של בניטה תכנס לתוקף בעוד חודשיים והוא יסיים את תפקידו ב-18 באפריל 2019.

קראו עוד בכלכליסט

בדיווח הרשמי של אלון רבוע כחול שבשליטת מוטי בן משה צוין שלפי מיטב ידיעת החברה הפרישה של סמנכ"ל הכספים אינה כרוכה בנסיבות שיש להביאן לידיעת המחזיקים בניירות הערך של התאגיד. בהודעה שנשלחה לעיתונות נכתב שבניטה "קיבל על עצמו אתגר מקצועי בחברה אחרת". ל"כלכליסט" נודע שיוחאי בניטה מונה לכהן בתפקיד סמנכ"ל הכספים של רשת 13.

מי שיכנס לנעליו של בניטה בתקפיד סמנכ"ל הכספים של אלון רבוע כחול הוא גדי הורן (49), המכהן כעת כמשנה למנכ"ל וסמנכ"ל הכספים של מלונות הכשרת הישוב. לפני כן הורן כיהן כ-CFO של קבוצת מאפיות ברמן ובאגף הכספים של חברת פרטנר.

גדי הורן הסמנכ"ל הנכנס של אלון רבוע כחול, צילום: יח"צ גדי הורן הסמנכ"ל הנכנס של אלון רבוע כחול | צילום: יח"צ גדי הורן הסמנכ"ל הנכנס של אלון רבוע כחול, צילום: יח"צ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות