אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה הלאה: החידושים החמים מהרשת indiegogo.com

מוסף כלכליסט

מה הלאה: החידושים החמים מהרשת

אופנוע שטח חשמלי שמסוגל להגיע למהירות של 75 קמ"ש, השעון המיתולוגי של נהג המרוצים הברזילאי איירטון סנה וספר חדש על גלגולו של הקוקאין

21.02.2019, 10:39 | אחי רז
תנועה: מגלגל אחר

אפשר להתווכח אם Cake הוא שם הולם ליצרנית של אופנועים חשמליים, אבל מספיק להעיף מבט בדגם החדש של החברה השוודית כדי להבין שהיא לא מאלה שהולכים בתלם. ה־Kalk OR הוא אופנוע שטח שמסוגל להגיע למהירות של 75 קמ"ש, ומצויד בסוללה שמספיקה לעד שלוש שעות. 13 אלף יורו (אבל המשלוח חינם!).

ריחוף: עץ באוויר

Aerowood הוא התגשמות החלומות הקראפטיים של חובבי הרחפנים, עם מגוון עיצובים ואפשרות לתכנת את הרחפן בעזרת ממשק ויזואלי, כך שיוכל לבצע תרגילים מובנים באוויר. 170 דולר.

 , indiegogo.com indiegogo.com  , indiegogo.com

זמן: מהיר ומשגע

בתחילת שנות השמונים ענד נהג המרוצים הברזילאי איירטון סנה שעון סייקו מדגם ספידמאסטר. סנה כבר מת, אבל השעון המיתולוגי שלו חוזר לסיבוב נוסף. הוא מעוצב בפשטות חסכונית, וגם בהיקף חסכו: רק 3,000 חתיכות יוצרו. 378 דולר.

אור: עד שהעיניים ייעצמו

חברת Casper האמריקאית ידועה במזרנים ובכריות שלה, אבל רוצה לשפר את איכות השינה של הלקוחות בדרכים נוספות. המוצר החדש שלה הוא Glow, מנורה חכמה ונטולת כבלים, שמכינה אתכם לשינה באמצעות עמעום הדרגתי של האור. הולכים לשירותים באמצע הלילה? אפשר לנער אותה כדי להדליק אור עדין, ולקחת איתכם. 89 דולר.

 , צילום: casper.com צילום: casper.com  , צילום: casper.com

סם: היסטוריה בלבן

הרבה תהפוכות עברו עלי הקוקה מאז המריצו את בני האינקה במשך מאות שנים. במאה ה־19, למשל, רופאים טיפלו במגוון בעיות בעזרת קוקאין, לפני שהוא נהפך לאחד ממוצרי הצריכה הלא־חוקיים המבוקשים בעולם. הספר החדש "Cocaïn: History & Culture" מספר, במילים וביותר מ־100 כרזות וצילומים, את גלגולו של הלבן־לבן הזה. 50 דולר.

 , assouline.com assouline.com  , assouline.com

עיר: לפני המפלצת

הונג קונג של אמצע המאה הקודמת נראתה אחרת לגמרי מהמפלצת הצפופה והזוהרת שהיא היום. הצלם והבמאי המנוח פאן הו תיעד את העיר באובססיביות בשנות החמישים והשישים, וספר הצילומים "Portrait Of Hong Kong", שיצא אחרי מותו, זכה לשבחים רבים. בחודש הבא תיפתח בהונג קונג תערוכת צילומים המבוססת על הספר.

 , bluelotus-gallery.com bluelotus-gallery.com  , bluelotus-gallery.com

לגימה: העידן השמנמן

עצמים שמנמנים הם טרנדיים בעולם העיצוב, לפי הקרמיקאית ארין סמית, שאחראית לכוסות השתייה החמה Chub Mug. ידית האחיזה הכרסתנית אמנם מכרסמת בנפח הכוס, אבל לפחות מבטיחה שהאורחים לא יישארו אדישים. 56 דולר.

 , sightunseen.com sightunseen.com  , sightunseen.com

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות