אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סיבוב שני בתנובה: סמנכ"ל הכספים לשעבר חוזר לתפקיד צילום: סיון פרג'

סיבוב שני בתנובה: סמנכ"ל הכספים לשעבר חוזר לתפקיד

ל"כלכליסט" נודע כי מנכ"ל תנובה פנה ליעקב חן והמגעים בשלב מתקדם

21.02.2019, 08:22 | גולן חזני

יעקב חן, סמנכ"ל הכספים של חברת דלתא, נמצא בדרכו חזרה לתפקיד סמנכ"ל הכספים בתנובה. ל"כלכליסט" נודע כי חן קיבל פנייה ממנכ"ל תנובה אייל מליס והיו"ר חיים גבריאלי ובין הצדדים מתקיימים מגעים מתקדמים למינויו של חן.

קראו עוד בכלכליסט

התפקיד בתנובה איננו מאויש מאז עזב דודו מזרחי את החברה ומונה למנכ"ל בזק ביוני 2018. את הדו"חות הכספיים עורכים חשבי החברה. מזרחי עזב את החברה לאחר פחות משנה בתפקיד אליו עבר מפרטנר, שם כיהן גם כסמנכ"ל כספים.

יעקב חן , צילום: סיון פרג יעקב חן | צילום: סיון פרג' יעקב חן , צילום: סיון פרג

חן מונה לסמנכ"ל כספים בתנובה ביולי 2013, אבל עזב את החברה כעבור שנתיים בספטמבר 2015 לאחר שברייטפוד הסינית רכשה את החברה מקרן אייפקס. אופיר יעקוביאן מונה במקומו אבל גם הוא עזב לאחר שנה וחצי ובמקומו מונה מזרחי. חן רשם תקופה מוצלחת בדלתא, ששווייה הגיע לשלושה מיליארד שקל בבורסה באותה תקופה ואף הוביל מספר רכישות של החברה.

תחת הבעלות של ברייטפוד נרשמו בתנובה מספר עזיבות לא רק בתפקיד סמנ"כל הכספים. אריק שור המנכ"ל עזב ובמקומו מונה מליס ואייל ארד סמנכ"ל המכירות עזב גם הוא. עוד ברשימת העוזבים מצויים סמנכ"ל הטכנולוגיות והמידע יובל צעירי, וכן מחליפו של צעירי אסף גל שעזב לטבע אחרי חצי שנה. גיא פרופר, בנו של דן פרופר ששימש כסמנכ"ל עזב גם הוא וכך גם היועץ המשפטי נועם נתיב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות