אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ״ל חברת Albert ישראל מספר להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה צילום: אלברט

מיתוג מעסיק

מנכ״ל חברת Albert ישראל מספר להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה

התחרות על עובדים מוכשרים בענף ההייטק גוברת. במסגרת סדרת הראיונות של ערוץ הייטקיסט עם מנהלים בארגונים, מצאנו כי עבור טאלנטים, הבחירה במקום העבודה הבא מבוססת על הרבה מעבר לתלוש השכר. ראיון 62 מתוך 100 בסדרה; והפעם, אור רוסו, מנכ״ל חברת Albert ישראל!

26.02.2019, 12:04 | בשיתוף מערכת הייטקיסט
1.אור, מה מאפיין אתכם כארגון ואילו ערכים חרטתם על דגלכם?

אלברט הינה חברה פורצת דרך המפתחת מוצר חדשני וייחודי – מערכת בינה מלאכותית לניהול אוטונומי לחלוטין של פרסום דיגיטלי. כחברה שעתידה לשנות את עולם הפרסום הדיגיטלי ולהוביל אותו לעידן השימוש במכונות אוטונומיות, הארגון מתאפיין בשלוש תכונות מרכזיות:

- השמיים הם הגבול – אמונה מוחלטת ביכולותינו להשיג את הבלתי אפשרי.

- משפחתיות וביחד – הדרך היחידה להשיג יעדים שאפתניים במיוחד היא כשהחברה כולה מתנהלת תוך תחושת שותפות מלאה וערבות הדדית, כמשפחה לכל דבר. הערובה הטובה ביותר להצלחה היא צוות מחובר ואוהב, כאשר כל אדם מאמין בעצמו, בחבריו ובארגון.

- ברקע העבודה השוטפת, וכפועל יוצא מאווירת המשפחה, אכפת לנו מהדברים שבאמת משנים את סביבתנו לטובה ולאו דווקא מאלו שקל לעשות או שמצטלמים יפה. החברה עוסקת בתרומה ובהתנדבות דווקא במקומות בהם נדרשת עזרה ובהם העזרה היא קשה ולא מובנת מאליה. כל היוזמות לתרומה לקהילה ולסביבה באות מעובדי החברה ובנושאים המטרידים אותם – קידום נשים, שכונות מעורבות, שימור הסביבה, מניעת אלימות וכו'.

2. אלו עובדים ״ירגישו בבית״ ויצליחו בארגון שלכם?

מי שיצליח בחברה הוא מי שיודע לשלב בין להביא את עצמו ואת מלוא יכולת ההשפעה שלו לבין הבנת צרכי החברה והחברים לעבודה. נדרש להיות עצמאי ויוזם רוב הזמן, אך גם מערכתי ומכיל כשצריך. אנחנו מחפשים יותר פוטנציאל אישי מניסיון. מי שמביא פוטנציאל אישי גבוה ומתאים לאופי החברה, נקנה לו את הניסיון הספציפי הדרוש. בעוד המהלך ההפוך הוא קשה הרבה יותר.

3. כיצד אתם עוזרים לעובדים להצליח בארגון ולפתח את הקריירה שלהם?

הכלי הראשון והחשוב ביותר בהצלחת עובדים ופיתוחם הוא המנהלים. אנו מקפידים קודם כל לקדם מנהלים על פי יכולת החניכה וההנהגה שלהם. מנהיגים טובים יפתחו עובדים טובים ודור עתיד חזק לחברה. חלק גדול מהמנהלים בחברה הם קידומים פנימיים ורכשו את כישורי הניהול שלהם אצלנו, לכן אנו שולחים את המנהלים הצעירים להכשרות ניהול ומקפידים לחנוך אותם על ידי מנהלים ותיקים יותר, בעיקר בצעדים הראשונים שלהם בתחום הניהול.

החברה מקפידה לקיים השתלמויות לכלל העובדים בשני מישורים – מקצועיים לחלוטין והעשרה. בתחום המקצועי, בנוסף להשתלמויות וקורסים חיצוניים אנו גאים מאוד במוסד ה-Dev Gym שפותח על ידי אנשים מצוות הפיתוח שלנו, בו מבוצעות העמקות טכנולוגיות לכלל אנשי הפיתוח באופן סדיר על ידי המתכנתים המנוסים יותר בחברה ובהתבסס על מקרי בוחן אמיתיים.

 צוות Albert, צילום: אלברט צוות Albert | צילום: אלברט  צוות Albert, צילום: אלברט

4. אילו אירועים / פעילויות החברה מקיימת לטובת העובדים?

יש לנו מגוון רחב של פעילויות ואירועים שאנחנו מקיימים במהלך השנה. החל מ-Albert Summit שבמסגרתו אנחנו מפגישים את עובדי אלברט ישראל, עם עובדי אלברט ארה"ב. Happy Hours כל פעם בקונספט אחר. טיול שנתי קבוע שמייצר סיפורי הווי לכל השנה, מסיבת פורים שכולם מצפים לה, Sunday Schools במסגרתם העובדים מחליטים לאיזה נושא ירצו להיחשף ולהכיר או לקדם, ימי גיבוש צוותיים ומחלקתיים. בנוסף, לפני כשנה הוקם פורום נשים בחברה, שמטרתו לקדם ולהעצים את נשות החברה ויצירת תכניות העשרה בנושא.

5. מה החזון שלכם בכל הקשור לאנשים שעובדים בחברה?

אנחנו מאמינים שעובדים שמצטרפים למשפחת אלברט יהיו איתנו לכל הקריירה. גם בעידן בו נהוג בהייטק הישראלי להחליף עבודות בתכיפות, וגם בסביבת הסטרטאפים שבה לא אוהבים להתחייב לעובדים לתקופות ארוכות – אנחנו מאמינים בחיבור עמוק לחברה ושמי שאיתנו יצמח איתנו למגוון מסלולי קריירה. הדבר שמשמח אותנו ביותר הוא לראות עובד שהתחיל אצלנו במשרת כניסה לפני שנים הופך למנהל בכיר בחברה.

בואו להכיר אותנו לעומק ולהתעדכן במשרות הפתוחות שלנו באתר הקריירה שלנו בהייטקיסט.

הייטקיסט פלטפורמת מיתוג המעסיק החדשה והיוקרתית לענף ההייטק בישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות