אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנהל אופרציית הסייבר בחברת CyberInt  מספר להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה

מיתוג מעסיק

מנהל אופרציית הסייבר בחברת CyberInt מספר להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה

התחרות על עובדים מוכשרים בענף ההייטק גוברת. במסגרת סדרת הראיונות של ערוץ הייטקיסט עם מנהלים בארגונים, מצאנו כי עבור טאלנטים, הבחירה במקום העבודה הבא מבוססת על הרבה מעבר לתלוש השכר. ראיון 63 מתוך 100 בסדרה; והפעם, אלכס פלג, מנהל אופרציית הסייבר בחברת CyberInt !

04.03.2019, 16:31 | בשיתוף מערכת הייטקיסט
1.אלכס, מה מאפיין אתכם כארגון ואילו ערכים חרטתם על דגלכם?

המוטו שלנו הוא לעשות טוב לעולם ולעזור לארגונים בניטור, חקירה ותגובה לאיומי סייבר והונאה מקוונת. ב-CyberInt מסתכלים ביחד על הארגון מבחוץ פנימה, ומבפנים החוצה, על מנת לזהות את האיומים שמגיעים מהמרחב הדיגיטלי.

2. אלו עובדים ״ירגישו בבית״ ויצליחו בארגון שלכם?

אנשים עם מוטיבציה, בעלי חשיבה יצירתית וסקרנות טבעית, ירגישו מהר מאוד בבית. סביבת העבודה היא דינמית ומרתקת, אף יום לא דומה לקודמו. יש פה שחקני נשמה שאוהבים לעבוד בצוות ולחשוב יחד ואנחנו בטוחים ביכולות האישיות של כל עובד להביא לשינוי ולתרום למאמץ המשותף שלנו.

3. כיצד אתם עוזרים לעובדים להצליח בארגון ולפתח את הקריירה שלהם?

אנחנו מאמינים באיתור החוזקות של כל עובד והעצמתן דרך הפעילות היומיומית. אנחנו תומכים במעבר מתפקיד לתפקיד והשאיפה היא לקדם אנשים מתוך הארגון, ולא לגייס מבחוץ. הרבה מהאנשים שעובדים בחברה התקבלו אליה והתקדמו בזכות הפוטנציאל, לאו דווקא בשל הידע הרלוונטי לתפקיד.

אלכס פלג, מנהל אופרציית הסייבר  Cyberint אלכס פלג, מנהל אופרציית הסייבר Cyberint אלכס פלג, מנהל אופרציית הסייבר  Cyberint

4. אילו אירועים / פעילויות החברה מקיימת לטובת העובדים?

אנחנו אוהבים לחגוג! חגים, השקת מוצרים, ימי הולדת של החבר'ה, ימי כיף צוותיים ושל כל החברה. אנחנו חוגגים את ההצלחות שלנו בימי חמישי במפגש חברה משותף לעדכונים והודעות.

בתחילת כל שנה כל עובדי החברה מכל העולם מתכנסים בישראל למשך שבוע, כדי להשתתף באירוע פתיחת השנה שמשלב את הצגת התוכנית והמטרות שלנו לשנה הקרובה וזו כמובן הזדמנות נהדרת גם לעשות הרבה כיף ביחד.

5. כיצד נראה יום עבודה בארגון?

בבוקר נפגשים במטבחון לפתוח את היום בכיף ואחר כך כל אחד פונה לעיסוקיו. במהלך היום מתקיימות פגישות בין צוותיות, העבודה היא דינמית וכל אחד אחראי ללוח הזמנים שלו. מצטרפים אלינו גם חברים על ארבע, כל אחד יכול להביא את הכלב שלו ויש לנו פה קבוצת כלבים שהם כבר חלק מהנוף. בתור חברת סייבר המודעות לתקיפות הנדסה חברתית ותקיפות רשת נמצאת תמיד בפוקוס, לכן מתיחות הדדיות ברחבי המשרדים ואפילו במעליות זה דבר שבשגרה.

בתור חברה גלובלית, אנו מתחילים את היום שלנו בעבודה עם האנשים והחברות במזרח ומסיימים את יום העבודה עם החברים במערב, מה שיוצר תחושה חזקה של עשייה לכל אורך היום.

בואו להכיר אותנו לעומק ולהתעדכן במשרות הפתוחות שלנו באתר הקריירה שלנו בהייטקיסט.

הייטקיסט פלטפורמת מיתוג המעסיק החדשה והיוקרתית לענף ההייטק בישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות