אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
SBN רוכשת את רשת אמפוריום מסקאל ב-5 מיליון שקל צילום: אוראל כהן

SBN רוכשת את רשת אמפוריום מסקאל ב-5 מיליון שקל

SBN היא בבעלות משותפת של קבוצת בריל וסקאל. אמפוריום מונה 11 סניפים ו-5 מהם סניפי אאוטלט, אותם ימשיך לנהל סולי סקאל. סקאל מממשת בשנים האחרונות נכסים על מנת לכסות חובות של כמיליארד שקל

24.02.2019, 15:05 | אורנה יפת

סקאל ממשיכה לממש נכסים. חברת SBN, בבעלות משותפת של קבוצת בריל וסקאל, חתמה על עסקת בעלי עניין, לפיה SBN תרכוש את רשת חנויות אמפוריום שנמצאת כיום בבעלות סקאל, תמורת 5 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

אמפוריום מונה 11 סניפים ו-5 מהם סניפי אאוטלט אותם ימשיך לנהל סולי סקאל. סקאל מממשת בשנים האחרונות נכסים על מנת לכסות חובות של כמיליארד שקל.

מתווה העסקה כולל תשלום מיידי של 750 אלף שקל שתשלם החברה לסקאל, ולאחריו 750 אלף שקל שישולמו לאחר האישור של הממונה על התחרות לעסקה. 3.5

מיליון שקל נוספים תשלם SBN לסקאל כתמלוגים שיהוו אחוזים מהמחזור.

יו"ר בריל, שחר תורג יו"ר בריל, שחר תורג'מן | צילום: אסף לוי יו"ר בריל, שחר תורג

SBN מנהלת את כיום את רשתות נאוטיקה, טימברלנד ורשת BRANDz, ולאחר אישור העסקה ימותגו 11חנויות רשת ברנדס תחת רשת אמפוריום, שהוא המותג החזק מבין השניים. אמפוריום היא רשת שממוצבת כרשת פרימיום ומשווקת מותגי אופנה בינלאומיים, ביניהם נאוטיקה, טימבלנד, לקוסט, ראלף לורן, גס, גאנט, קנט קול ועוד.

לדברי שחר תורג'מן, יו"ר קבוצת בריל, עם המיזוג של סניפי ברנדס, תמנה ימפוריום 22 סניפים ותגלגל מחזור מכירות של כ-30 מיליון שקל.

קבוצת בריל מפעילה 211 חנויות ברחבי הארץ, בניהם את רשת ניין ווסט, גלי, סולוג, ולי קופר. את הרבעון השלישי סיימה הקבוצה עם מחזור של כ-400 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות