אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נמשכות הטלטלות בקניון ארנה הרצליה: המנכ"לית מסיימת את תפקידה צילום: אריאל בשור

בלעדי לכלכליסט

נמשכות הטלטלות בקניון ארנה הרצליה: המנכ"לית מסיימת את תפקידה

מירית בכר מונתה לפני כשנתיים וחצי לתפקיד. ארנה סובל מקשיים בשנים האחרונות, ומאז נרכש ע"י קרן ריאליטי הסכסוכים בין הסוחרים לבין הנהלת הקניון עלו מדרגה והגיעו לבית משפט

25.02.2019, 14:21 | אורנה יפת

נמשכות הטלטלות בקניון ארנה הרצליה. ל"כלכליסט" נודע כי לאחר כשנתיים וחצי, מנכ"לית קניון ארנה, מירית בכר, מסיימת את תפקידה. בכר מונתה מטעם קרן הנדל"ן ריאליטי, בעלת הקניון, שרכשה אותו ביוני 2016 מחברת ארנה גרופ תמורת 335 מיליון שקל. היא תסיים את תפקידה במאי הקרוב.

קראו עוד בכלכליסט

קניון ארנה סובל מבעיות בשנים האחרונות, ומאז נרכש על ידי קרן ריאליטי הסכסוכים בין הסוחרים לבין הנהלת הקניון עלו מדרגה והגיעו לבית משפט. חלק מסוחרי הקניון הגישו תביעה על סך 5 מיליון שקל נגד קרן ריאליטי, ועיריית הרצליה. מאידך, הקרן הגישה תביעות נגד הסוחרים בטענה שעזבו את הקניון באמצע חוזה.

קניון ארנה בהרצליה, צילום: אריאל בשור קניון ארנה בהרצליה | צילום: אריאל בשור קניון ארנה בהרצליה, צילום: אריאל בשור

הסכסוכים בין הסוחרים לבין הנהלת הקניון החלו מייד עם רכישת הקניון על ידי הקרן. זו גיבשה קונספט חדש למתחם שכלל שינוי הייעוד שלו מקניון מסחרי למתחם משרדים, אולמי הרצאות וכנסים ושירותים נוספים.

שינוי הייעוד נתמך על ידי העירייה, אלא שבדרך הוביל לעימותים עם הסוחרים שטענו כי ההנהלה עשתה שורת מעשים שפגעו בהם כלכלית, הובילו לירידה במספר המבקרים בקניון וכתוצאה מכך לסגירת חנויות.

קניון ארנה החליף ארבעה בעלים מאז נפתח בשנת 2003 על ידי איש העסקים מוטי זיסר ז"ל. בהקמת הקניון ובניסיונות להשביח אותו לאורך השנים הושקעו מאות רבות של מיליוני שקלים, אך הוא מעולם לא הצליח להתחרות בקניונים בסביבתו.

מירית בכר מסרה בתגובה: "אני מודה לקרן ריאליטי על תקופה נפלאה ומאתגרת בעבודה המשותפת וממשיכה לאתגר הבא בתחום הנדל"ן והפרוייקטים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות