אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קואופ: רמי לוי במו"מ עם העובדים על הסכם קיבוצי, אבי יוחנן לא יצר עימם קשר צילום: אוראל כהן

קואופ: רמי לוי במו"מ עם העובדים על הסכם קיבוצי, אבי יוחנן לא יצר עימם קשר

ליוחנן, הבעלים של רשת זול ובגדול, נותרו מספר שעות בכדי להגיע להסכם עם העובדים - אחרת תרד מעל הפרק הן הצעתו והן ההצעה המשותפת שהגיש עם רמי לוי לרכוש את הרשת; לוי צפוי להגיש היום בקשה לדחות את מועד הדיון המכריע הצפוי מחר

25.02.2019, 16:13 | נורית קדוש

יממה לפני הדיון המכריע בעתיד הקואופ, נראה כי גם מחר (ג') לא יכריע בית המשפט באשר לזהות הרוכש. ל"כלכליסט" נודע כי רמי לוי נפגש הבוקר עם נציגי עובדי הקואופ, והצדדים ניהלו משא ומתן ביחס להסכם קיבוצי. הפגישה הסתיימה ללא תוצאות, וכעת ממתינים העובדים לתשובתו של לוי, האם יסכים לחתום על ההסכם.

   

קראו עוד בכלכליסט

  , צילום: אוראל כהן צילום: אוראל כהן   , צילום: אוראל כהן

לפי הערכות, לוי יגיש היום בקשה לדחות את מועד הדיון הצפוי מחר, בכדי לנסות ולמצות את המו"מ עם העובדים. בניגוד ללוי, אבי יוחנן מרשת זול ובגדול לא יצר קשר עם העובדים ולא צפוי לנהל עימם משא ומתן בנוגע להסכם קיבוצי. בכך מאותת יוחנן כי לא יגיש הצעה משופרת, בהתאם למתווה שהציע בשבוע שעבר שופט בית המשפט המחוזי אלכסנדר רון.

בדיון האחרון קבע השופט רון כי לעובדים אין זכות וטו, כך שהצעתו של שלום נעמן ממחסני השוק בגובה 140 מיליון שקל לא תוכל לזכות אוטומטית בזכות ההסכם הקיבוצי עליו חתם נעמן עם העובדים. יחד עם זאת, נתן השופט רון משקל לעובדים ושלח את לוי ויוחנן לנהל איתם מו"מ, בנסיון להגיש הצעה הכוללת הסכם עימם.

 , צילום: : מיקי אלון צילום: : מיקי אלון  , צילום: : מיקי אלון

אם לא יגיע יוחנן להסכם עם העובדים בשעות הקרובות, תרד מעל הפרק הן הצעתו לרכוש את הרשת ב-153 מיליון שקל והן ההצעה המשותפת שהגיש עם רמי לוי לרכוש יחד את הרשת בתמורה ל-153 מיליון שקל. במצב כזה, יוותרו הצעתו של נעמן והצעתו של לוי, שבשלב זה נעדרת את תמיכת העובדים, אך הינה הגבוהה מבין כל ההצעות ועומדת על 163 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות