אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ועידת ניו יורק

"אנחנו בתחילתו של עידן בתחום ה-AI, יש הרבה ידע בישראל בתחום"

לראיית בכירים בקרן פיטנגו, מהמובילות והמשפיעות בארץ, חברות מישראל יוכלו להגיע לנקודות מפתח בשוק הבינה המלאכותית. הקרן תעניק פרס של מיליון דולר לסטארט-אפ שיזכה בתחרות ועידת ניו יורק של כלכליסט

27.02.2019, 17:19 | שירות כלכליסט

פיטנגו, מקרנות הון הסיכון המובילות והמשפיעות בישראל, תעניק פרס של מיליון דולר לזוכה בתחרות שתתקיים בוועידת ניו יורק של כלכליסט. מנהלים משותפים בקרן, אייל ניב ואיל איצקוביץ': "החברה המנצחת צריכה להיות עם צוות איכותי ופיתרון לבעיה מוגדרת שיש לה שוק גדול"

בקרן פיטנגו מאמינים שבינה המלאכותית היא התחום המעניין ביותר להייטק הישראלי. "הפיתרונות המשלבים בין דאטה, אנשים ומכונות, הם התחומים שמעניינים אותנו היום. אנחנו מסתכלים על יזמים בשלבים מאוד מוקדמים ועובדים איתם עד להצלחה כאשר יש לנו הרבה מאוד סבלנות", אמר איל איצקוביץ', שותף מנהל בפיטנגו.

איל איצקוביץ איל איצקוביץ' ואייל ניב מקרן פיטנגו | צילום: אוראל כהן איל איצקוביץ

פיטנגו מכוונת לתחום הבינה המלאכותית אף על פי שישראל פחות מתקדמת בעולם בתחום זה ביחס למדינות אחרת. "ישראל היא עדיין לא מובילה בתחום ועדיין לא באה לידי ביטוי מספיק אבל יש המון ידע בישראל בבינה המלאכותית ואנחנו מאמינים שזה התחום המעניין ביותר בהייטק הישראלי ומאמינים שישראל תדע להיכנס הרבה יותר לשוק הזה", הסביר אייל ניב, שותף מנהל בפיטנגו.

ועידת ניו יורק השלישית של כלכליסט, Mind The Tech NY2019, שתיערך בין ה-10 ל-12 באפריל, תכלול תחרות שתעניק לזוכה פרס של מיליון דולר השקעה מקרן פיטנגו. התחרות מתמקדת בחיבור המשולש בין מידע, מכונה ובני אדם, מתוך הבנה שמשם תצמח המהפכה הטכנולוגית הבאה והיא מיועדת לסטארט-אפים בשלבי פעילות מוקדמים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות