אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היתר בנייה להקמת הבניין השלישי בקומפלקס O-TECH בכפר סבא הדמיה: אורית וילנברג גלעדי וקרן ידווב אדריכלים

היתר בנייה להקמת הבניין השלישי בקומפלקס O-TECH בכפר סבא

הבניין בן 15 קומות וכולל שטחי משרדים בהיקף של 17,800 מ"ר ושלוש קומות חניה תת־קרקעית. ההשקעה בהקמת הבניין צפויה לעמוד על 200 מיליון שקל

28.02.2019, 08:31 | נמרוד בוסו

הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה כפר סבא אישרה השבוע הוצאת היתר בנייה להקמתו של הבניין השלישי בקומפלקס המשרדים O-TECH הנבנה באזור התעשייה בעיר.

הבניין בן 15 קומות וכולל שטחי משרדים בהיקף של 17,800 מ"ר ושלוש קומות חניה תת־קרקעית בשטח של 12,800 מ"ר. את הבניין בונה אושירה, זרוע הנדל"ן של SK GROUP, שבבעלות איש העסקים סמי קצב. מהחברה נמסר כי ההשקעה בהקמת הבניין צפויה לעמוד על 200 מיליון שקל.

   , הדמיה: אורית וילנברג גלעדי וקרן ידווב אדריכלים הדמיה: אורית וילנברג גלעדי וקרן ידווב אדריכלים    , הדמיה: אורית וילנברג גלעדי וקרן ידווב אדריכלים

מתחם O-TECH נבנה כחלק מקמפוס בשטח של 100 אלף מ"ר, הכולל גם את קניון אושילנד, והוא ממוקם בכניסה המזרחית לכפר סבא, בסמיכות לכבישים 6, 40 ו־531. עם השוכרות הידועות במתחם נמנית סודהסטרים, אשר חתמה באוגוסט האחרון על הסכם שכירות בהיקף של 4,500 מ"ר, ימים ספורים לאחר שנרכשה על ידי פפסיקו ב־3.2 מיליארד דולר.

רפי סער, ראש עיריית כפר סבא: "כפר סבא נמצאת בימים אלו בתנופת פיתוח משמעותית, ואני שמח שחברות הייטק וחברות בינלאומיות גדולות מעבירות את מרכז הפעילות שלהן לפארקי העסקים בעיר. העירייה תפעל לפיתוח אזורי תעסוקה ומסחר נוספים בעיר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות